Jak płacić za VPN bez karty

Witam,
Mam dość nietypowe pytanie, a dla niektórych, może być głupie. W jednym temacie, który założyłem dotyczył cen VPN. Skusiłem się na start Windscribe, ale jest problem. Nie mam karty, zlikwidowałem, bo nie korzystałem i leciała tylko prowizja. Pytanie, czy można inaczej wykupić, czy muszę wyrobić kartę?
Chodzi o karty CCV. Jak to jest?

Pewnie Pay Safe Cardem / Pay Palem / Revolutem.

Mam PayPal, ale jak wybieram cenę, to trzeba podać numer karty. Czyli jest formularz. Czytałem o wirtualnych kartach i mój bank to oferuje. Tylko zastanawiam się, czy gdy wyrobię wirtualną, to będę mógł później wyrobić kartę zwykłą. Gdzieś czytałem, że pojawia się formularz, gdy jest mało środków na koncie PP. Nie wiem ile jest w tym prawdy.

Wirtualna jest niezależna od fizycznej. Możesz mieć obie. Sprawdź tylko ile Twój bank liczy sobie za wystawienie wirtualnej w kolejnych latach (pierwszy rok jest zazwyczaj za darmo). A ja…

… polecam darmowego Revoluta. Ze względu na możliwość tworzenia jednorazowych kart wirtualnych. Płacisz, karta znika, pojawia się kolejna. Nawet jeśli dane karty wyciekną, to i tak nie będą już aktualne.

Czytałem, że mój bank ING chce 20 zł za kartę + prowizja, czyli jakieś 30, 40 zł. Choć patrzyłem w aktualny cennik, i pisze 9 zł.
A na Revoluta przelewa się kwoty, tak jak w paypal? Czyli wybierz bank, aby zasilić konto.

Nie wiem jak w PayPal, ale można zasilić konto Revoluta na kilka sposobów. Może to być przelew, może być płatność kartą. Ja używam Google Pay.

W PP jest tak, że łączysz się z bankiem, wybierasz kwotę przelewu na PP i akceptujesz. Tyle.
Niestety, w Revolut, aby doładować, trzeba mieć kartę bankową, inaczej sie nie doładuje:(

W Windscribe, jeżeli NIE wybierasz abonamentu, a płatność jednorazowa można płacić przelewem bankowym. :slight_smile: Dlatego z niego korzystam.

Owszem, jest, ale do przelewu jest doliczana prowizja (przynajmniej u mnie) a nie jest mała. Dlatego rozważam rejestrację w Revolut bez zamawiania karty fizycznej.

Cholera, musze sprawdzić u mnie w banku. :wink:

Zadzwoń do znajomego, daj mu hajs do ręki i zapłaci Ci z jego karty :wink: Robiłem tak jak byłem niepełnoletni i się sprawdzało.

Chyba na łeb upadłeś. Zamówiłem sobie w banku kartę wirtualną:)

Ja w ingu płacę 20 zł za utworzenie karty na rok czy dwa i to jest jedyny koszt.

Revolut = 0 PLN. Tyle kart, ile chcę :slight_smile:

A Visa nie nalicza dodatkowo prowizji? Czytałem, że nalicza do kwoty. Pytanie, czy jak pisze karta debetowa, to czy można użyć tej karty wirtualnej.

Narazie zobaczę, jak to będzie z ING. A o Revolut obejrzałem sobie recenzje jakie są na YT, czytałem na forach i podobno są problemy w transakcjach.

Sprawdziłem właśnie historię na tej karcie, były transakcje od 3zl do 800zl i żadnej naliczonej prowizji.