Jak po uruchomineniu firefox otworzyć wcześniejsze karty?

Hej

Mam kilka kart otwartych, zamykam firefox. Włączam i wszystkie karty znikają, zostaje tylko strona główna.

Historia -> Przywróć poprzednią sesję

lub zabij proces FF w menadżerze urządzeń po czym włącz FF i przywróci Ci zakładki

Ja mam ff 3.6 nie mam tam takiej opcji jak przywróć zakładki.

Słuchajcie ja po prostu chce zwyczajnie włączyć ff i żeby za każdym razem wyświetlały mi się zakładki, które miałem wcześniej otwarte.To nie jest jakaś filozofia. Wcześniej miałem taką możliwość, a nie wiem dlaczego od jakiegoś czasu nie mogę.

Z Operą nie ma tego problemu, a z ff mam.

Proszę o pomoc w tej kwestii.

Witam. W którym miejscu miałeś te zakładki ?

zakladki-pasku-przegladarce-firefox-jak-ustawic-t474354.html

W opcjach ,w zakładce ogólne ustaw - po uruchomieniu programu Firefox : wyświetl okna i karty z poprzedniej sesji

Wpisz sobie w pasek adresu about:config i enter (wyświetli się pewnie ostrzeżenie, na które potwierdzasz/się zgadzasz). Następnie PPM i z menu wybierz Dodaj ustawienie typu->Wartość logiczna (Boolean), nadaj tej nowej wartości nazwę browser.showQuitWarning i ustaw ją na “true”. Od tej pory Fx powinien pytać co zrobić przy jego zamknięciu z więcej niż jedną kartą, a jedną z opcji jest “Zapisz i zakończ”, co powoduje zapisanie sesji i zamknięcie przeglądarki, a po ponownym uruchomieniu jej otwarcie. Tak przynajmniej będziesz mieć wybór czy chcesz zachowywać daną sesję, czy też nie i nikt z Mozilli nie będzie Tobie dyktował tylko i wyłącznie “właściwego” sposobu (taka mała aluzja, bo to okno z ostrzeżeniem kiedyś było domyślnie aktywne, a od dłuższego czasu nawet nie ma jego wartości w konfiguracji).

PS. Taka mała uwaga, nie zaznaczaj opcji widocznej nad przyciskami w omawianym oknie… :wink:

pawel_f miałem ustawione tak jak mówisz, ale to nie działało

manieKMP Hej dzięki za pomoc

nie zaznaczaj opcji widocznej nad przyciskami ???

@up, chodzi o opcję “Nie pytaj ponownie”, jak ją zaznaczysz to okno przestanie się pojawiać i wielce prawdopodobne, że całą opisaną wcześniej operację będziesz musiał powtarzać (albo przynajmniej zmieniać jej wartość z “false” na “true”).