Jak pobierać ze strony shareonsale?


(Forads2001 Asdf) #1

Jak pobiera się z tej strony programy http://sharewareonsale.com ? Bo żadne pełne wersje z kluczami tam się nie pobierze, a pisze co innego.


(Cedar) #2

Pobierze się, nawet nie trzeba przy tym zbyt dużo myśleć.


(Forads2001 Asdf) #3

No problem w tym że właśnie tak robię, dokładnie tak i ściąga się za każdym razem tylko darmowa instalka, zero kluczów. Myślałby człowiek, że na tej stronie są pełne wersje z kluczami przesyłanymi na mejla. Darmowe instalki to ja sobie mogę pobrać z DP.


(Cedar) #4

U mnie wszystko jest prawidłowo, sprawdziłem na 4 programach (do tego z tej strony pobieram od kilku miesięcy) Kluczów też nie dostaję ma mejla, mam za to klucze na stronie i na mailu.


(Forads2001 Asdf) #5

Mnie na mejla dochodzi tylko link z instalką, nic więcej. Na stronie też nie mam żadnych kluczy. Mam prośbę - przestań udawać mądrego polonistę, bo to się robi wkurzające. Szpanuj gdzie indziej, a nie w moich wątkach nabijając sobie posty. I tak nic nie wnosisz do tematu.


(Cedar) #6

Jak pisałem, do mnie na maila przychodzi wszystko co potrzebne (linki + klucz i to samo mam na stronie w przeglądarce), podaj, który program sprawdzałeś.


(Forads2001 Asdf) #7

A choćby ten System Mechanic 15 http://sharewareonsale.com/checkout/order-received/3826846?key=wc_order_56782eae8be85

Jakoś ani tu ani w żadnych innych programach na tej stronie nie widać żadnych kluczy, na mejla też przychodzi tylko link z instalką, nic więcej. Rejestracja na stronie producenta też nic nie pomaga. Nie mam żadnego klucza.

 

 

 


(Cedar) #8

Służę pomocą (bo widzę, że potrzebna): https://goo.gl/Sr8g8q

Zamiast się oburzać mogłeś wczytać się w to co na tej stronie jest napisane. Nie w przypadku każdego programu klucz do ręki dostajesz, trzeba się jeszcze troszkę “wysilić”


(Forads2001 Asdf) #9

Post wyżej piszę przecież, że po rejestracji na stronie producenta żadnego klucza nie dostaję. Nie musisz mi tłumaczyć angielskiego.


(Cedar) #10

Właśnie specjalnie sprawdziłem, chociaż program mnie nie interesuje - po rejestracji mam wszystkie wymagane dane na ekranie + kopie na mailu po kilku sekundach.


(Forads2001 Asdf) #11

To, że Ty masz nie oznacza że drugi też tak ma. Inaczej wątek nie zostałby założony, to logiczne.


(Cedar) #12

Wszystko wskazuje na to, że błąd nie jest na stronie ale u Ciebie w systemie.

 


(Bogdan_G) #13

Działa bardzo sprawnie. Na maila przychodzi też, ale wyświetla się podstrona:

001080.jpg

Są linki do pobrania, jest serial, nie ma problemu. To samo jest w gmailu.

Z jakiej przeglądarki korzystasz? Czy na innych przeglądarkach niektóre treści są wyświetlane prawidłowo (że widać klucz)?

Zgadywanka - Może to ESET blokuje pewne treści na niektórych stronach, włączona ochrona dostępu do stron internetowych? W Firefoxie może tak być.


(Dimatheus) #14

Bardzo proszę trzymać się dyskusji wskazanej w poście przez założyciela wątku, a nie walczyć o to, kto i gdzie ma rację.