Jak pobrać 3ds Max 2011?

Witam!

Mam pytanie odnośnie pobrania wersji testowej programu 3ds Max 2011. Gdy na stronie głównej portalu naciskam “Pobierz program” zostaje przeniesiony do strony producenta. Później mam do wyboru dwie opcje: “I am a professional” i tu trzeba podawać nazwę firmy itd. i “I am a student”, ale tutaj trzeba mieć jakiś adres e-mail szkoły czy coś takiego (ja nie studiuje, więc mnie to nie powinno dotyczyć). Czyli jak mam pobrać wersję testową tego programu? Nie jestem ani profesjonalistą, ani studentem. Proszę o pomoc i z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Hmm… A nie możesz jednak być profesjonalistą? tak choć na jedną, maleńką chwilę? Wiesz, mamy teraz w Polsce kapitalizm, każdy może prowadzić działalność gospodarczą. Nikt ci przecież w REGONy czy inne pierdoły zaglądał nie będzie.

No tak, ale co podać w pola typu “Nazwa firmy”, jak firmy nie posiadam.

Czy ja wiem? Może wpisz Stefan Karwowski, firma Stef-bud w Warszawie. Napisz, że jesteś tam głównym konstruktorem a firma zatrudnia powyżej 150 tys ludzi.

Jednym słowem, nie bądź dziwny! To są tylko jakieś popierdułkowe, nigdzie potem nie weryfikowane dane zbierane w celach statystycznych, bo Autodesk sobie wymyślił, że sprawdzi kto korzysta/ zamierza korzystać z jego produktów. Jak trochę nakręcisz w tym formularzu to nikt ci łba od razu nie urwie. Do piekła też nie pójdziesz za to :slight_smile:

No to wpisz jakąś zmyśloną. Przecież za to ci nic nie zrobią. To jest tylko wersja testowa. Może ma jakieś ograniczenia typu brak zapisu, lub wyłączone niektóre funkcje.

Zainteresuj się Blenderem - jest darmowy i ma ogromne możliwości. Interfejs trochę odstrasza ale da się przeżyć.

No ja właśnie mam Blendera, tylko mi chodzi o to, że muszę otworzyć taki jeden model i potem na niego nałożyć teksturę, ale w Blenderze ona się jakoś dziwnie rozkłada. Jeśli ktoś się zna i mógłby pomóc to bardzo proszę o kontakt na numer GG: 10450489.