Jak pobrać anulowaną aktualizację (Windows Update)


(rozwalkompa) #1

W pomocy napisali:

Ale u mnie nie pokazuje :frowning: Co mogę zrobić, żeby pobrać anulowaną aktualizację?

Chodzi o to, że anulowałem aktualizację "Intel Corporation - Display - Mobile Intel® 965 Express Chipset Family", bo była opcjonalna, a gdzieś czytałem, żeby przed instalacją Service Packa 1 zaktualizować sterowniki. Poza tym: można SP1 zainstalować na działającym systemie (nie zaraz po formacie)?


(sobewa) #2

Niestety nie wiem jak pobrać anulowaną aktualizację.Jeżeli się nie pokazuje w WU to może uda ci się zainstalować SP1. Co do tej aktualizacji to ja również próbowałam ją zainstalować i muszę ci się przyznać, że podczas jej instalacji bardzo dziwne rzeczy się działy (nigdy czegoś takiego nie miałam), komputer się wyłączał, ekran na dłuższy czas robił się czarny, a kiedy się uruchomił wszedł w tryb awaryjny, znowu ekran czarny i dopiero uruchomił się pupit, ikony itd. Trochę to trwało. Już myślałam, że coś się stało z komputerem. Efekt był taki, że owszem znalazła się w historii aktualizacji - stan niepowodzenie.

Pytanie 2 - SP1 można zainstalować na każdym działającym systemie, niekoniecznie musi być po formacie. Poniżej masz dokładne informacje.

http://www.proline.pl/shop.php?n=dlacze … grupa=news

http://support.microsoft.com/?kbid=948343


(Poniaatowski) #3

może wejdź na stronę Microsoftu i tam w uptade będzie do zaznaczenia…


(rozwalkompa) #4

Dzisiaj pojawiła się znów “ta anulowana aktualizacja” (Intel Corporation - Display - Mobile Intel® 965 Express Chipset Family). Pobrałem ją i jak zaczęło instalować, to ekran robił się czarny, zmienił rozdzielczość (=poprzestawiał ikony, zmniejszył okna programów). Ale teraz po restarcie kompa jest normalnie (jak na razie :smiley: )

Ale… W historii aktualizacji jest ta dzisiejsza, jako zakończona powodzeniem. A nieco niżej jako anulowana (z tamtą datą). To normalne czy powinna zniknąć, skoro ją zainstalowałem?