Jak pobrać aplikacje dla Asus R520UA

Witam postawiłem czysty system, ale straciłem aplikacje Asus, próbowałem je pobrać z strony Asusa, ale nic tam takiego nie widzę czy istnieje taka możliwość? Czy może istnieje inna opcja pobrania ?

https://www.asus.com/pl/supportonly/R520UA/HelpDesk_Download/

Dostęp do sterowników jest owszem,ale nie widzę opcji pobrania aplikacji Asus zależy mi na aplikacji do odtwarzania filmów i muzyki.Powiem że dźwięk na aplikacji Asus no był extra, grzebie, szukam i nic nie mogę namierzyć… Proszę o poradę jeszcze raz

Pod podanym wyżej linkiem, wśród sterowników, znajduje się pozycja “Utilities”. To jest właśnie oprogramowanie dźwięku zwiększające jego jakość, czyli cyt.: ICEsound
It is intelligent audio enhancement software that improves the audio quality in sound experiences on laptops.
https://dlcdnets.asus.com/pub/ASUS/nb/Apps_for_Win10/ICEsound/ICEsound_Win10_64_VER10102.zip?_ga=2.2940982.728586275.1564216074-1856440913.1563804728

Dzięki zainstalowałem, ale hm hm no troszkę lepiej, ale jeszcze to nie jest to cos co było wcześniej

Staram się pobrać oprogramowanie Asus Sonicmaster błądzę po sieci ,i nic z tego prawdopodobnie znajdę tam wszystko co szukam…pomoże mi ktoś?

Kolega zakupił idealnie ten sam laptop, czy istnieje opcja aby zgrać wszystkie aplikacje fabryczne Asus ? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić? Proszę o poradę

Podobnie jak u Ciebie, trzeba pobrać i zainstalować ze strony Asus’a.

Może źle się wyraziłem… Chodzi mi o to że on ma czysty system z wszystkimi aplikacjami Asus i czy idzie je zgrać, abym wrzucił je do siebie

Ach o to chodzi! O ile dobrze wiem, to niestety, nie da się. Można jedynie według nazw aplikacji szukać je w sieci.

Jakie mam szanse żeby mi system odpalił u siebie, gdybym zrobił kopie kolegi partycji recovery na pena i próbował bym u siebie odpalić…jakie masz szanse na sukces dodam że są to te same laptopy???

Hej,

Raczej nikłe. Musiałbyś wykonać kopię partycji Recovery na partycję na dysku, który masz w laptopie. Oczywiście jest to możliwe - można wrzucić jeden dysk do obudowy USB bądź wykorzystać sprzęt, który ma miejsca na dwa dyski z tym samym interfejsem.

Pozdrawiam,
Dimatheus