Jak pobrać duży plik? Serwis 5fantastic.pl

Cześć

Słuchajcie, mam dość nietypowy problem. A mianowicie chciałbym pobrać duży plik z serwisu 5fantastic.pl o wadze 14GB. Ale posiadam neo 1MB/s co w przeliczeniu pobierania da czas 1 dzień i 8 godzin. Wiadomo, że neo trzeba zresetować po 24h i tutaj jest moje pytanie. Jak zrobić aby pobierac plik przez te 24 rodziny i po zresetowaniu połączenia dokończyć?

Pierwsza próba zakończyła się fiaskiem i po zresetowaniu połączenia nie mogłem dokończyć pobierania pliku tylko musiałem od nowa.

Pobierz program Internet Download Manager i nim pobierz plik. Nie dość, że może być szybciej, to można PAUZOWAĆ! Jeżeli “Wznawianie możliwe” będzie na TAK, to w chwili resetowania spauzuj pobieranie, zresetuj, podłącz z powrotem i wznów pobieranie…

A kto ci nagadał że trzeba ??

W robocie router od NEO działa non stop przez 24 h na dobę o ładnych kilku miesięcy i jakoś mi nie przyszło do głowy żeby go resetować :P.

Co innego service restart związany ze zmianą adresu IP który dokonuje się automatycznie.

RMK_99 wyciągasz wnioski nie znając faktów. Tyle na przykład może ważyć kopia zapasowa…czyż nie? Zresztą.

maksio_1 dzięki za pomoc ale w aktualnej wersji ten program nie obsługuje wznawiania ściągania plików z tego serwisu. Uporałem się z problemem korzystając z internetu na uczelni.

OTy - kosz.

Następnym razem, za oskarżenia nie poparte dowodami posypią się warny.