Jak pobrać film?

Hej,
mam problem z pobraniem filmuhttps://filmynadzis.pl/w-ramionach-zabojcy-2019/ , nie działają wtyczki oraz programy. Ma ktoś pomysł jak go pobrać?

Wykup sobie dostęp :slight_smile:
Nie myślisz chyba że na forum / portalu wspierającego bezpieczne oprogramowanie, ktoś będzie Ci polecał program do piracenia własności intelektualnej?

To tylko trzyminutowy trailer z tego adresu. Pewnie, jak wykupi dostęp, to będą całe filmy.

Serwis nie działa legalnie :slight_smile:
Niepoprawny regulamin oraz niepoprawna polityka prywatności

i ta informacja w stopce :smiley:

Serwis działa zgodnie z literą prawa, tudzież nie zawiera materiałów, których autorzy nie wyrazili na to zgody

Musisz kliknąć w odtwarzaj to przekieruje cię na stronę gdzie będzie chciało kasę, oczywiście nie za film a za „dostęp premium”

Wróć jutro przed godziną 17, lub załóż konto premium i korzystaj z serwisu w dowolnej porze. Jedynie 10 zł za cały miesiąc. Serwis posiada realną bazę filmową, a nie linki do zewnętrznych stron.

Jeszcze zauważyłem jeden kwiatek :smiley:
Punkt 1 regulaminu

FilmyNaDzispl nie hostuje ani nie udostępnia materiałów filmowych. Serwis jest katalogiem/wyszukiwarką linków do zewnętrznych serwisów takich jak Filmwebpl i doodto. Serwis FilmyNaDzispl udostępnia jedynie informacje o filmach takie jak krótka recenzja, gatunek, link do Filmwebpl, oraz kod embed odtwarzacza/playera lub link do zewnętrznego serwisu hostującego. Linki są dodawane przez społeczność serwisu bez ingerencji właściciela FilmyNaDzispl. Właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Jednak jeżeli któryś materiał narusza twoje prawa autorskie skorzystaj z naszego formularza zgłaszającego tutaj, a zapewniamy że zostanie on niezwłocznie usunięty z serwisu, oraz zostanie zablokowana możliwość jego ponownego dodania.

1 polubienie

(post deleted by author)

Wykup sobie dostęp :slight_smile:
Nie myślisz chyba że na forum / portalu wspierającego bezpieczne oprogramowanie, ktoś będzie Ci polecał program do piracenia własności intelektualnej?

Na cda jest z czeskimi napisami

https://www.cda.pl/video/699688017
albo

a tutaj masz polskie
https://www.opensubtitles.org/pl/subtitles/8365597/en-brazos-de-un-asesino-pl