Jak pobrać plik który można tylko odtwarzać za pomocą www.?


(Djszydlo) #1

Witajcie! a więc tak jak w temacie czy jest jakiś sposób na to aby móc pobrać dźwięk który można tylko odsłuchiwać za pomocą przeglądarki ??? z góry dzięki za porady :slight_smile:


(Marcin Grelik) #2

Np audacity. Ustawiasz w panelu sterowania w opcji dźwięk, zakładka nagrywanie, miks stereo, ppm włącz. Czerwony przycisk w Audacity i nagrywasz


(Djszydlo) #3

wiem wiem o takiej opcji ale mi zależy aby móc taki plik pobrać w kilka minut a nie np. nagrywać przez 2 godziny…


(Dimatheus) #4

Hej,

Wszystko zależy od tego, jakiego rodzaju jest to plik, jak odtwarzany na stronie i tak dalej. Najlepiej pokazać przykład konkretnego pliku.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Djszydlo) #5

To może ja po prostu dam linka konkretnie mi chodzi o dwa poniżej “PODCASTY”

http://www.rmfmaxxx.pl/program/128,klubfm.html


(Dimatheus) #6

Hej,

Bardzo wiele dodatków - plug-in’ów - do Firefox’a umożliwi ściągnięcie całości materiału. Ja osobiście używam wtyczki FlashVideoDownloader.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(Bogdan_G) #7

Bez wtyczek. Najedź myszką na pierwszy trójkącik i z prawego przycisku myszy wybierz - Zapisz element docelowy jako… Wyświetli się menadżer pobierania i nazwa, zapisz do swojego folderu z muzyką. Zapisze się w html i kliknięcie potem, spowoduje otwarcie utworu przez przeglądarkę. Drugi trójkącik tez sobie tak samo pobierz, tylko zwróć uwagę, że maja taką samą nazwę, więc zmień nazwę, ale tylko przed kropką rozszerzenia - ja dodałem z przodu przecinek ,128,klubfm.html bo nazwa pierwszego, to 128,klubfm.html Potem z tego folderu sobie na któryś klikam. Otwiera się okno przeglądarki i masz te dwa, co pobierane, a nad nim taki duży trójkąt do włączenia i z boku krzyżyk do skasowania, żeby następny przełączyć.

Niezła muzyka, zwłaszcza w tym drugim. Dzięki.

Firefox.

Dodane 04.09.2013 (Śr) 17:31

Z YouTube, to dawać do zakładki, zakładkę kopiować i wklejać do folderu. Potem normalnie klikać w nie, odtwarzać, a z zakładek przeglądarki usuwać. http://prntscr.com/1pb3b2


(Cedar) #8

Bogdan_G , I uważasz, że tak “ściągnięte” pliki będzie można przenieść na inne urządzenie lub odtwarzać na komputerze bez dostępu do internetu? Podpowiem Ci - nie bo nie ściągasz utworu tylko zapisujesz stronę, na której one są.

Pliki mają rozmiar 108 i 107 MB, pięknie je ściąga rozszerzenie do Firefoxa - DownloadHelper. Później je wrzucę na jakiś serwer.


(Djszydlo) #9

Cedar z góry dzięki za linka :slight_smile:


(Bogdan_G) #10

Autor tematu chce odtwarzać dźwięk w przeglądarce. Tego się trzymam, bo to kilobajty adresów html; pobierają się błyskawicznie. Jeśli zechce ponad 100 megabajtowych plików, to odtworzy byle na czym, choćby w WMP.


(Cedar) #11

Proszę przeczytaj jeszcze raz ale tym razem ze zrozumieniem i nie trzymaj się tego co słabe:

Dodane środa, 4 wrz 2013, 19:49

mszydloWLKP ,

Proszę, oto te pliki, pobieraj, zawsze tam nie będą leżały:

http://goo.gl/5iVEYt

http://goo.gl/6geaqD


(Djszydlo) #12

tak tak już wszystko ładnie pobrane jeszcze raz dzięki! !!