Jak pobrać ROM z baidu.com? PILNE


(karol007555) #1

Posiadam smartphone iNew V8 PLUS i pomyślałem że przydała by mu się jakaś aktualizacja z uwagi na pojawiające się przymulenia systemu. Producent na swojej stronce podaje link do pobrania najnowszego romu z tym że jest to strona baidu.com i za cholerę nie wiem jak stamtąd coś pobrać. Znalazłem więc ROM na owej stronie: http://mtkfirmware.com/content/inew-v8-plus-stock-rom-firmware-and-flashing-tools i wgrałęm. 

 

A po upgrade zdziwko, wszystko ładnie chodzi, dźwięki są itd ale obrazu ni chu chu, podświetla się tylko czarny ekran. Więc moje pytanie kieruje do kogoś kto pomógłby mi pobrać ROM ze strony baidu: http://pan.baidu.com/s/1eQjcpB8 bo wszystkie youtubowe sposoby niestety nie działają. Może ROM który podaje producent naprawi ten błąd z wyświetlaczzem. Bardzo proszę o szybką pomoc.


(Stoppers) #2

Z tego co widzę, musisz mieć konto w Baidu, gdzie musisz się zalogować,żeby móc pobrać. Wielkość pliku - 505,7M.

W razie problemów z krzaczkami użyj chrome i opcji tłumaczenia.


(karol007555) #3

Z tego co widziałem jest kilka sposobów rejestracji i jeden z nich wymaga podania numeru telefonu by otrzymać kod weryfikacyjny z tym że do polski te kody nie przychodzą bo już czytałem o tym na forach i sam sprawdzałem, a inny sposób ma weryfikację typu(podana w załączniku) gdzie część tych krzaczków to zwykłe litery. Te litery wrzucałem do google translate i próbowałem już dziesiątki razy odgadnąć ten kod i nic, a po trzech nieudanych próbach trzeba odczekać godzinę. 

 

ROM znalazłem na innej stronie http://www.4shared.com/rar/oN0QW483ce/20150313_e2702v92_cxq1_v8plus.htm., ten sam co podawał producent. niestety system coś szwankuje, wyświetla szary ekran z prześwitującym pulpitem android, po wygaszeniu ekranu i odblokowaniu wszystko wygląda normalnie ale system szuka sygnału sim, nie działa też aparat.