Jak podkręcić karte graficzną na viście?!?!

Siemka, posiadam Windows Vista Ultimate PL, i chciał bym podkręcić na niej moją karte graficzną GEFORCE GALAXY 7600GS 256MB 1,2ns. Próbowałem już programem RivaTuner 2 i nic. Posiadam stery ForceWare 100.59 ale tam również nie ma opcji overlockinu. CZY W VISCIE W OGÓLE DA SIĘ W JAKIŚ SPOSÓB TO ZROBIĆ, zalezy mi na tym bo wolałbym ze by jednak gry chodziły troche szybciej.

MÓJ KONFIG: AMD 64 3000+ , 1GB RAMU ,160GB DYSK ,GALAXY 7600 GS , PŁYTA ASUS A8N5X

Najlepiej to przez BIOS w tedy obojętnie jaki system odpalisz będzie ona podkręcona

nTune

a jak to zrobić w tym biosie

trzeba jakieś specjalne programy. Najlepiej przydała by się jakaś instrukcja?!?!

Spróbuj nTunem, nawet jest już link w poprzednim poście. Jest tam opcja automatycznego dostrojenia systemu.

no dobra ale ja czytałem ze vista i tak po kazdym włączeniu systemu powraca do domyślnych ustawień

ale jak zmienisz firmware na nowszy np od innej karty to vista za przeproszeniem ma g… do tego 8)

niestety nic z tego. NTUNE tez mi nie pomógł wyskakuje mi napis że te TEST PG WYPADŁ NI POMYŚLNIE i powraca do staddardowych ustawień :cry:

Złączono Posta : 08.02.2007 (Czw) 22:42

OK juz udało mi się ją podkręcić wgrałem nowy bios z moimi ustawieniami i chodzi :lol: . UWAZAM TEMAT ZA ZAMKNIĘTY THX.