Jak podłączyć domenę pod serwer

Witam. W ramach kontynuacji serii poradników nagrałem w tej części, jak podłączyć  domenę pod serwer na przykładzie dwóch serwisów AZ.pl oraz hostinger.pl. Omówiłem również kilka funkcji które prezentuje nam hostinger.pl . Mam nadzieję, że będzie się przyjemnie oglądało oraz materiał jest dość zrozumiały. 

 

Witaj ponownie. Moim zdaniem to spam - reklamujesz Hostingera? Z firmą raz miałem krótką, ale bardzo złą przygodę. Jeden z opisów z sieci: http://shem.pl/hostinger-czyli-jakiego-darmowego-hostingu-nie-wybierac/
Inna sprawa - zwyczajnie nie ufam firmom rejestrującym się na Cyprze. Wystarczy też poczytać kilka for o jakości usługi.

Zaznaczę już na początku… To nie jest spam. W moich poradnikach (dokładnie 1 części)  uwzględniałem to, że na początku będę korzystał z tych dwóch serwisów, czyli AZ.pl i hostinger.pl . Również zawarta jest tam moja opinia, czemu akurat postanowiłem zacząć od tych serwisów. Oprócz tego, na końcu tej  części również uwzględniłem to, że będę korzystał i przedstawił też inne usługi. Cenię sobię konstruktywną krytykę, tak jak w poprzednim filmiku, ale jak przedstawiam 2 razy jakąś usługę, to chyba nie jest jeszcze spam? 

Dobrze, wierzę Ci na słowo. Zobaczymy jak będzie dalej. Zwyczajnie zbyt mocno jest “wypuszczony” na pierwszy plan hostinger.

Dla mnie to też spam…

A dla mnie - przynajmniej na razie - nie, więc zostaje.

Niemniej zobaczymy jak to będzie wyglądało w innych wpisach i ewentualnie wtedy zareagujemy.