Jak podłączyć dwa różne zestawy głośników

Witam,

Chciałbym do swojej karty dźwiękowej (zintegrowanej z płytą GA-8I945PL-G) podłączyć dwa zestawy 2.1 (modecom i a4World lub jakoś tak) ,aby obydwa grały. Zaznaczam ,że obydwie konstrukcje mają po jednym wtyku na głośniki ,a ja chce mieć coś w stylu 4.2. Prosze o pomoc

Ustaw w sterach quadro i podłącz odpowiednio przody i tyły. W zależności od sterownika możesz ustawić 4.0 lub 4.1 (czyli +woofer) choć i takk wofery będą grały “od siebie”.

A dokładniej podpiąć głośniki do subwooferów i “za subwoofery do kompa” ,tak? Jest różnica jak jednego nie włączę ,albo który będzie przedni?

Nie bardzo wiem o co tobie kaman ale… rozumiem że posiadasz dwa zestawy 2.1 (czyli wzmacniacz upakowany w subie i dołączane do niego głosniczki). Z suba masz jednego minijacka do wpięcia w kartę muzyczną. Podpinasz łopatologicznie, jeden zestaw jako przód i drugi zestaw jako tył i ustawiasz w sterach quadro. Woofery i tak będą “pierdzieć”, nie wymagają oddzielnego sygnału.

Mandriv , ps zmień zasilacz jak kompa z dymem puścić nie chcesz :smiley:

tego starego pierdziaka? narazie nie mam funduszy ,a zestawy na szczęście mają swoje zasilanie. W sumie formatów kilkanaście przeżył i za dobrej kondycji i tak nie ma ,ale w zapasie mam drugiego. tylko przełożyć grafę ,RAM i dyski (chociaż te trzy elementy ma ,ale nigdy dość).