Jak podłączyć głośniki z subwooferem do kompa?


(Sylcia05) #1

Proszę o pomoc [-o<


(Sicu (Final)) #2

Mój kumpel ma takie same głośniki i to samo ! .. Po prostu dno i tyle te głośniki ...


(Sylcia05) #3

Może tylko trzeba coś zmienić w ustawieniach...Proszę o pomoc


(Resorte) #4

Może w złą dziurkę włożyłaś ( jakkolwiek to brzmi) :slight_smile: Czyli z tyłu kompa są trzy dziurki i trzeba w dobrą wsadzić. Masz w ogóle jakiś dźwięk tylko cichy, czy wcale?


(Sylcia05) #5

dobrze jest podłączone ,poprzednio było w tym samym wzmacniacz z głośnikami i trybiło .Mam lekki dżwięk w subwooferze

W dniu 16.07.2008 , o godzinie 22:26 został dopisany post przez Marcelinka

kto mi doradzi :?: :?:


(Alden Jone) #6

A może wejdź w ustawienia dźwięku i zmień na głośniki stereo monitora? A i właśnie sprawdź czy te głośniki są podłączone w taką zieloną dziurkę. Żeby zmienić te ustawienia musisz wejść w panel sterowania - dźwięki i urządzenia audio - zaawansowane - głośniki stereo monitora. Zrestartuj kompa. Masz może kreator SoundMax?

Spróbuj jeszcze ściagnięcia najnowszych sterowników do tej karty dźwiękowej. Jakiego systemu używasz? Jeśli dokładnie nie wiesz, a chodzi mi o konkretną edycję i czy system jest z Service Packiem to kliknij na mój komputer i "właściwości" Może się zdarzyć, że system po prostu nie wspiera tych głośników. Jest w ogóle jakikolwiek kreator dźwięku? Bo jeśli tak to napisz czy jest oraz jakie opcje pozwala zrobić. Mogłabyś także zrobić screena (print screen - paint + wklej) lub pokazać zdjęcie tych głośników?