Jak podłączyć gramofon do komputera

Hej,

Zarówno w systemie, jak i w Audacity, zaznacz jako źródło nagrywania złącze Line-In. Sprawdź też w systemowym mikserze, czy złącze to nie jest wyciszone.

Pozdrawiam,

Dimatheus

dałem zdjęcie przodu wzmacniacza, bo się zastanawiam czy w ogóle dobrze to wkładam. Na tym zdjęciu od lewej są wejścia phones i audio in. no i obok wejście USB. Z tyłu wzmacniacza są dwa kabelki od głośników podłączone. Czyli mam podłączyć z przodu wzmacniacza do phones czy z tyłu? Serio jestem ciemny w tych sprawach :?

post-264873-0-71671500-1413110137_thumb.

Podłączasz pod Phones a w kompie pod Line In. Potem sprawdzasz czy w sterowniku włączone jest wejście liniowe i w Audacity na źródło dźwięku też ustawiasz wejście liniowe.

tylko że te moje kabelki są takie że jeden z nich ma tę końcówkę długą i wchodzi do phones normalnie, natomiast dwa kolejne mają końcówki takie jakby do połowy( nie wiem czy to dobrze wytłumaczyłem, tam na wcześniejszym zdjęciu kabelków może jest to widoczne) i nie mogę żadnego z tych dwóch do line in podłączyć

Bo tamte dwa to są cinche, a nie jacki, i potrzebujesz przejściówki takiej jak ta, której zdjęcie dał Dimatheus kilka postów wcześniej.