Jak podlączyć internet przewodowy w Windows 7?

Witam. Kupiłem dziś laptopa i chcę go podłączyć do internetu przez kabel. Nie mam modemu. jak “wciskam” kabel nic sie nie dzieje.

Kupić router napisz jaki dostawca internetu to ci się pomoże wybrać router i ile kasy masz do wydania

Skopiuj MAC karty sieciowej w komputerze, który ma dostęp do internetu i wpisz go w ustawieniach karty sieciowej w laptopie. Podłącz kabel do laptopa i powinno działać. Jeśli chcesz mieć internet na dwóch komputerach jednocześnie musisz kupić router albo udostępnić internet z jednego komputera na drugi.

kup router, dobry tplink jest za około 80-90zł, konfiguracja jest banalna i nie musisz siedzieć z lapkiem w tym miejscu do którego kabel sięga…

Panel sterowania->Opcje Internetowe->Zakładka Połączenia->Dodaj i dalej zgodnie z opisem.

Aby uzyskac odpowiedź musisz podawać więcej danych - “wciskam kabel” - to trochę mało - kto dostarcza Internet tym kablem, lub do jakiego urządzenia wpiąłeś drugi koniec kabla. Jak masz dostawcę Internetu to narazie nic nie musisz kupować. Powodzenia!