Jak podłączyć kabel TV do PC?

A dokładnie chodzi o problem z telewizorem, który nie wiadomo czemu, skończył swój żywot. Teraz chciałbym podłączyć kabel od anteny do PC.

Moja karta to PixelViev GeForce 6200 AGP 128DDR 128bit TV DV.

Do tej karty dostałem jakieś kabelki ( z jednej strony czarna końcówka, która pasuje do karty a z drugiej cztery w kolorze żółtym, czerwonym, niebieskim i zielonym. Wersja żeńska).

Proszę o pomoc jak to podłączyć i ewentualnie w co muszę zaiwestować.

Jeśli masz tuner tv w komputerze to podłączysz antene a jeśli masz tylko karte graficzną to nie podłączysz anteny.

Ja mam takie coś : http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=7722

Jednak zaiwestuję w nowy telewizor. Poczytałem troszkę o jakości telewizji i z moim transferem będzie po prostu bryndza.

Dzięki za pomoc

Transfer nie ma nic tu do rzeczy (chyba myślisz o oglądaniu tv przez internet), podłączasz antene i masz telewizor w komputerze ale telewizor jest na pewno praktyczniejszy no i tańszy w ekploatacji (pobór prądu).

No z tym to akurat nie bardzo się zgodzę. Jeżeli masz telewizor starej generacji a przy komputerze monitor LCD to akurat sytuacja jest wręcz odwrotna :stuck_out_tongue:

(Chodzi o pobór prądu)

Jednak zostaję przy telewizorze. Teraz za kilka stówek można już cosik kupić :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: