Jak podłączyć kom z telewizorem?

(Marunde) #1

Mam winXP prox z sp2 i nowy telewizor. Jak ma je ze sobą podłączyć?? Czy będe mógł potem nagrywać na dysk to co będzie w telewizji (np. programy telewizyjne)??

Dzięki za odpowiedzi.

(lazikar) #2

Bez karty tv nie.

Kabel s Video >>Euro.

(Marunde) #3

A taką karte można kupić w każdym sklepie komputerowym? A jakie kable są do tego potrzebne? No i pewnie jakaś aplikacja, no właśnie, ale jaka??

(lazikar) #4

Tak powinni mieć.

Aplikacja nie podłączasz do karty graficznej i w sterach ustawiasz klonowanie jak masz karte nividia.

(Marunde) #5

Że co?? Ja nie jestem tak kumaty wiec napisz mi to zrozumiałym językiem bo nic nie zrozumiałem. Aplikacja będzie na płycie jak kupie karte w sklepie?

(lazikar) #6

Jaką kartę.

Masz kupić kabel s Video >> Euro ( Masz s Video na karcie graficznej w kompie??? )

Jaka masz kartę graficzną????

(Marunde) #7

Nie pamiętam, bym musiał w domu zobaczyć. Jeśli jest to takie wejście typu mJack to chyba mam. To jest GeForce.

To tylko kupuje kabelek, podłączam i już cacy?? Niemożliwe, za prosto by było. No a jakieś oprogramowanie??

(lazikar) #8

To kabel byś mógł ogladac Filmy z komputera na tv nic więcej. Do tego kabla musi być i jack do foni.

Powiedz w komputerowym o co ci chodzi to dadzą ci odpowiedni kabelek.

(Kamilek9865) #9

musisz kupić kartę telewizyjną i przeciągnąć antene od telewizora i podłączyć tam jest na to specjalne wejście.Karte kupisz w każdym sklepie komputerowym. Ja mam z firmy COMPRO i jak kupisz to masz płytke z programem odtwarzającym telewizje później tylko ustawiasz kanały

(Marunde) #10

A jak mam dekoder Polsatu to nie ma żadnej różnicy?

Aha, czyli potem ustawiam w TV kanały a w kompie juz nic.

(lazikar) #11

To karta tv ci niewiele da niestety. Działa jak zwykły tv tylko ze na kompie. Będziesz musiał podłaczyć dekoder do kompa. Ale to chyba nie ma sensu.

(Jerzyborkowski) #12

Jeżeli twoja karta graficzna ma wyjście s-video to podłączasz tv do kompa za pomocą tego złącza . S-video po stronie komutera po stronie telewizora ? zależy jakie masz wejścia może być też s-video . Trzeba włączyć w serownikach karty graficznej drugi wyświetlacz i właściwie to wszystko . Jezeli twoja karta nie ma wejścia video to sygnału zwrotnego (z tv do kompa ) nie będzie . W takim przypadku potrzebna będzie karta telewizyjna , lub karta video .