Jak podłączyć kom z telewizorem?

Mam winXP prox z sp2 i nowy telewizor. Jak ma je ze sobą podłączyć?? Czy będe mógł potem nagrywać na dysk to co będzie w telewizji (np. programy telewizyjne)??

Dzięki za odpowiedzi.

Bez karty tv nie.

Kabel s Video >>Euro.

A taką karte można kupić w każdym sklepie komputerowym? A jakie kable są do tego potrzebne? No i pewnie jakaś aplikacja, no właśnie, ale jaka??

Tak powinni mieć.

Aplikacja nie podłączasz do karty graficznej i w sterach ustawiasz klonowanie jak masz karte nividia.

Że co?? Ja nie jestem tak kumaty wiec napisz mi to zrozumiałym językiem bo nic nie zrozumiałem. Aplikacja będzie na płycie jak kupie karte w sklepie?

Jaką kartę.

Masz kupić kabel s Video >> Euro ( Masz s Video na karcie graficznej w kompie??? )

Jaka masz kartę graficzną???

Nie pamiętam, bym musiał w domu zobaczyć. Jeśli jest to takie wejście typu mJack to chyba mam. To jest GeForce.

To tylko kupuje kabelek, podłączam i już cacy?? Niemożliwe, za prosto by było. No a jakieś oprogramowanie??

To kabel byś mógł ogladac Filmy z komputera na tv nic więcej. Do tego kabla musi być i jack do foni.

Powiedz w komputerowym o co ci chodzi to dadzą ci odpowiedni kabelek.

musisz kupić kartę telewizyjną i przeciągnąć antene od telewizora i podłączyć tam jest na to specjalne wejście.Karte kupisz w każdym sklepie komputerowym. Ja mam z firmy COMPRO i jak kupisz to masz płytke z programem odtwarzającym telewizje później tylko ustawiasz kanały

A jak mam dekoder Polsatu to nie ma żadnej różnicy?

Aha, czyli potem ustawiam w TV kanały a w kompie juz nic.

To karta tv ci niewiele da niestety. Działa jak zwykły tv tylko ze na kompie. Będziesz musiał podłaczyć dekoder do kompa. Ale to chyba nie ma sensu.

Jeżeli twoja karta graficzna ma wyjście s-video to podłączasz tv do kompa za pomocą tego złącza . S-video po stronie komutera po stronie telewizora ? zależy jakie masz wejścia może być też s-video . Trzeba włączyć w serownikach karty graficznej drugi wyświetlacz i właściwie to wszystko . Jezeli twoja karta nie ma wejścia video to sygnału zwrotnego (z tv do kompa ) nie będzie . W takim przypadku potrzebna będzie karta telewizyjna , lub karta video .