Jak podłączyć laptop do telewizora?

Witam. Mam problem z podłączeniem laptopa do telewizora. W telewizorze mam następujące gniazda: DVI-D Input, S- Video 4 pin socket, monitor out 3 x chinch, component, ext1/video/y,c/RGB, Ext.2 Video/Y,C. A w laptopie mam VGA i HDMI i mini display port. Laptop to MSI GX60 z systemem Windows 8 64 Bit.Próbowałem podłączyć laptopa z telewizorem za pomocą przejściówki dvi-d hdmi jednak po podłączeniu telewizor nie wykrywa sygnału, kabel i gniazdo są sprawne ponieważ po podłączeniu tym samym kablem dekodera Cyfrowego polsatu obraz jest. Czy jest sposób na podłączenie laptopa do tv? Co ewentualnie musiałbym zakupić? Z góry dzięki za pomoc

Kupiłbym był przejściówke z HDMi do DVI-D do laptopa i powinoo śmigac :slight_smile:

@anon2257444 Napisałem że próbowałem podłączyć laptopa z telewizorem za pomocą tej przejściówki. HDMI wpiąłem do laptopa a drugi koniec z DVI-D do telewizora i telewizor nie wykrywa sygnału. Próbowałem powielać i duplikować ekran jednak to nie pomaga i nadal nie ma obrazu w telewizorze

„Input” to jest wyjście :wink: co to za telewizor?

@januszek Samsung PS-42V4SK, NS42V4

Nie ma ten TV HDMi??

@anon2257444 Nie ma. Napisalem jakie ma gniazda

@anon2257444 Jak chcesz to mogę wysłać zdj tyłu telewizora ze wszystkim

W laptopie jaki Windows i jaka karta graficzne lub karty graficzne?

Podaj dokładny model i producenta laptopa.

W laptopie Windows 8 64 bit. Karty graficzne, AMD RADEON HD 7970M i AMD RADEON HD 8650G

Model laptopa to MSI GX60

Słabo znam się na laptopach i dual grapgics czy jak to tma nazwac jakies Cross Fire od AMD, ale tu moze być “pies” pogrzebany.

@anon2257444 W tym laptopie jest eyefinity

@anon2257444 Mam jeszcze jednego laptopa a jest to Lenovo B570e z systemem windows 7 64 Bit i kartą graficzną Intel HD Graphics Family i na nim jest ten sam problem, po podłączeniu tą przejściówką też telewizor nie widzi sygnału

To jest starusieńka plazma. Musisz do niej doprowadzić sygnał component. To tylko pół problemu bo musisz też mieć laptopa, który ma wyjście vga z obsługą sygnału component. Wtedy wystarczy taki kabel:
https://m.sklep.rms.pl/kabel-vga-d-sub-3xrca-component-video-digital-d-v3r18-1-8m

@januszek Mam jeszcze jeden pomysł na podłączenie laptopa do tv. Mam DVD lg z Hdmi Out i myślałem nad podłączeniem laptopa z DVD przez kabel Hdmi-Hdmi a DVD przez kabel euro scart do tv. Jak myślicie zadziała taki sposób?

Nie wiem jak by to miało dzialać…

DVD ma HDMI OUT a ty potrzebujesz HDMI IN żeby wysłać do niego sygnał z laptopa.

1 polubienie