Jak podłączyć Logitech X-540 do laptopa

Mam taki problem jak w temacie,Z laptopa mogę wyprowadzic jedynie 1 jack-a a w subwoferze są niestety 3 wejścia do wyboru czyli(rear,front i center/subwofer).Nie ma żadnego wejścia IN(takiego żeby podłączyć inne źródło muzyczne).Trzeba chyba jakiś kabel zmontować bo nic innego mi do głowy nie przychodzi.Może ktoś wie jak ten problem rozwiązać.Z góry dzięki za pomoc

Musisz kupić kartę na PCMCIA. Dobra jest Creative audigy2 ZS

Sprawdź czy po podłączeniu tylko do gniazda Front nie grają wszystkie głośniki. Jeśli nie, a chcesz podłączyć wszystkie ale tylko w stereo to kup dwa takie rozdzielacze i podłącz tak, żeby mieć trzy wyjścia :smiley:

Dzięki ale kupno karty odpada.Co do tych rozgałęźników to jaki mam wtedy kabel zastosować bo do głośników dali mi kabel który ma po 1 stronie 3 jack-i i po 2 stronie 3 jack-i a jak już pisałem w laptopie jest tylko 1 wejście na jack-a.

Jeden rozgałęźnik podłączasz do laptopa, drugi do poprzedniego i wtedy podłączasz jacki z jednej stronie kabla do wolnych gniazd w rozgałęźnikach a jacki z drugiej strony kabla do gniazd w subwooferze. Nie ma znaczenia jak podłączysz bo tak naprawdę dzielisz sygnał stereo (czyli 2 kanały) na 6 głośników (3 razy po 2 kanały). Będą grały wszystkie głośniki ale nie będzie to dźwięk 5.1. Być może ktoś (może na allegro) mógłby zrobić kabel z jednym wtykiem jack i trzema gniazdami, bo rozwiązanie z rozgałęźnikami jest trochę niewygodne.