Jak podłączyć myszkę Appla?


(Edmunt) #1

Witam

Mam pytanie czy ktoś z was wie jak można podłączyć (zmusić do działania) myszkę apple? Chodzi konkretnie o model "Magic Mouse" łączący się poprzez bluetooth'a. Wiadomo, że z Macbookiem działa odrazy tymczasem w windowsie nie. Czytałem gdzieś w necie, że trzeba specjalne sterowniki dla tej myszki i jeszcze jakiś program który to ogarnie ale nic konkretnego nie znajduje.

Za wszelką pomoc dzięki :wink:


(Pablo_Wawa) #2

Jak znam historię poczynań Apple, to zrobił on wiele, żeby ta myszka nie była kompatybilna z innym sprzętem. :stuck_out_tongue:


(Z35ikr) #3

Są specjalne sterowniki działają bez problemu.


(Edmunt) #4

A możesz mówić bardziej konkretnie?


(p19koz) #5

http://www.fusioncomputing.com/articles … windows-7/


(Z35ikr) #6

Sorry, ale jestem w pracy… a sterowniki mam w domu… dlatego tak tylko rzuciłem cobyś się nie zniechęcał. Ale widzę że p19koz chyba rozwiązał sprawę.

Edit:

Ja mam chyba inne sterowniki… programu nie znam. Ale z niedogodności np.: przewijanie działa na stronach czy w win, ale w autocadzie np. nie


(Edmunt) #7

Jeśli możesz to podeślij paczkę na jakiś host albo coś… bo mi nadal nie działa… niby wszystko jest…BT działa myszka zainstalowana a mimo to nie widzi myszki i nie wiem co zrobić…


(Z35ikr) #8

w google teraz znalazłem np. tu:

http://www.filecrop.com/AppleWirelessMouse.html

a ja mam te:

http://www.mediafire.com/?yeievxa9pvxx7zd

Szczerze to akurat teraz robiłem reinstal systemu na laptopie i te sterowniki co podał p19koz też mi nie działają. A w dodatku:

Mouse-Utilities-Setup-11.exe - Malwarebytes Anti-Malware płacze o jakiś “syf”

Te “moje” zawsze działały, owszem zapewnie nie tak fajnie jak w OS ale…