Jak podłączyć PCB zasilcz, wzmaczniacz BT

Cześć,

Dostałem do zabawy takie coś ze zdjęcia :


Białe pcb wiem że jest zasilane przez usb i można wlutować dwa kabelki (drugie zdjęcie ) . Baterie chyba dobrze podłączyłem? ( pytam się zanim przylutuję ).

A mam jeszcze taki włącznik i do której płytki a ten trzeci to chyba podświetlenie ale mój pstryczek nie ma ( chyba że - to +, środkowy „pusty” i 0 to minus? )

Edit.:
Mam baterie z tabletu 3.7v 3000mAh

Kup sobie w markecie multimetr cyfrowy, nawet taki za kilkanaście zł, bez niego nic nie zrobisz, zwłaszcza jak kupisz przetwornicę z regulowanym napięciem, bo jak ustawisz te 5V na wyjściu? Dodatkowo sprawdzisz w przełączniku, które piny są wyłącznika, a który od podświetlenia.

Rozumiem, że chcesz mieć możliwość ładowania akumulatora z tabletu i zasilania płytki BT, wyłącznik ma służyć go wyłączania zasilania płytki BT.

Przetwornica w środku nie nadaje się, gdyż wygląda na przetwornicę step-down, Ty potrzebujesz przetwornicy DC-DC step-up najlepiej o stałym napięciu wyjściowym 5V i wydajności prądowej odpowiadającej temu co poprzebuje moduł BT.

Podłączenie jest proste:
Akumulator+ do B+ PCB ładowarki
Akumulator- do B- PCB ładowarki
OUT+ PCB ładowarki do IN+ przetwornicy
OUT- PCB ładowarki do IN- przetwornicy
IN+ przetwornicy do +5V PCB BT
IN+ przetwornicy do +GND PCB BT

Jeszcze raz zacznij od zakupu miernika…

Tak. Możliwość ładowania i zasilenie płytki BT. Tak włącznik ma do tego służyć.

W sieci znalazłem :

Co oznacza na potencjometrze ( to ten niebieski?) W103 i T134?

Ta nie będzie, ma za wyskoki napięcie zasilania, musisz szukać przetwornicy o napięciu wejściowym akumulatora i wyjściowym 5V. Akumulatora Li-Ion nie powinno się rozładowywać poniżej 2,75-3V a podczas ładowania panuje napięcie 4,10-4,20V więc potrzebujesz przetwornicy o napięciu wejściowym w granicach 3-5V i wyjściowym 5V.