Jak podłączyć przedni panel audio do karty dzwiękowej

Witam,

Mam w kompie płytę ASUS P4B533-VM ale nie działał mi na niej dzwięk. Postanowiłem dokupić kartę Creativa SOUND BLASTER Live SB0100 razem z oryginalną płytką sterowników. Po zainstalowaniu wszystkiego pojawił się (nareszcie!) dzwięk w głośnikach. Ale moja radość nie trwała długo, bo okazało się, że nie mam głosu w słuchawkach podłączanych do jednego z głośników (wcześniej na innym kompie był). Ponadto nie działa mi panel przedni gdzie też można podłączyć słuchawki i mikrofon. Na karcie dzwiękowej jest miejsce do podłączenia ale nie oznakowane i nie wiem jak to zrobić. Dodam, że kabelek od panela przedniego jest zakończony nie jedną wtyczką typu MOLEX ale takimi małymi wtyczkami na poszczególne szpilki. Każda z tych wtyczek (czarne) jest oznaczona. Np. ground, line in-L, line in-R itd. Jak to podlączyć? W instrukcji do płyty głównej jest taka informacja z rysunkiem wszystkich wejść na płycie i nie miałem z tym problemu, ale, tak jak pisałem - dzwięk z płyty gł. nie działa. Może któryś z szanownych Kolegów podpowie też jak sprawdzić czy walnęta jest zintegrowana karta dzwiękowa ? Proszę o pomoc.

Uściślę tylko, że chodzi mi o podłączenie przedniego wyjścia na głośniki i mikrofon. To miałem na myśli pisząc .