Jak podłączyć słuchawki?

Chciałbym podłączyc słuchawki z mikrofonem do kompa ale żeby też głosniki były słyszalne. Czy da się tak zrobić bo z tyłu karty mam 3 wejścia: różowe(mikrofon), niebieskie i zielone. Jak podłaczam głośniki do zielonych to nie ma dżwięku a jak do niebieskich to jest, więc muszę odłączyć głosniki żeby słuchawki działały. CHyba można tak zrobić zeby mikrofon do różowego, słuchawki do niebiieskiego a głośniki do zielonego? I czy da się wtedy przęłączać, żeby dżwięk leciał np. tylko z głosników>

Musisz pójśc do pierwszego z brzegu sklepu elektronicznego i kupić za 2,50 zł rozdzielacz Mini Jack Stereo. W Twoim przypadku inaczej się nie da. W najnowszych kartach dźwiękowych można do poszczególnych gniazdek przypisywać dowolne wejścia / wyjścia, ale to istnieje chyba od pół roku.

http://www.allegro.pl/item118546685_nie … niem_.html

Czy taki rozgałężnik byłby dobry? Ale nie wiem jak się go podłącza? :stuck_out_tongue: :mrgreen:

ale po co ci aż taki? pierwszy lepszy sprzęt elektroniczny czy nawet na bazarze jakimś kupisz za 2-4zł… i czekać nie będziesz musiał…

Ale to mam kupić w przewodzie czy inny?

jak w przewodzie? takie małe co rozgałęzi ci 1 jack-a na dwa, nic więcej nie trzeba bo kable masz w głośnikacvh i słuchawkach…

Ale chciałbym wiedzieć dlaczego nie działa mi niebieskie złączę bo mam różowe do mikrofonu zielone do słuchawek i mam niebieskie ale jak podłączam głośniki do niebieskiego to nie ma dzwięku dopiero jak podłączam do zielonego. Co zrobić zeby niebieskie dzialalo? Zeby wszystkie gniazda dzialaly tak zeby dzwiek byl w sluchawkch i glosnikach bo po to sa chyba te zlacza. A na przodzie obudowy tgez mam zlacze do sluchawek i mikrofonu ale jak podlaczam to nie dziala.

mam problem z podlaczeniem sluchawek :frowning: :frowning: mam gniazda

-niebieske

-zielone

-czarne

-czarne

pod jakie to podlaczyc ?? sprawdzalem na karzdym gniezdzie i nic :frowning: :frowning:

zielone… zielone to zawsze front :wink: chyba że w creative gdzie wszystkie są złote :stuck_out_tongue:

witam ja mam taki problem mianowicie jak podłącze pierwsze głośniki do panela tylnego a potem słuchawki z mikrofonem do panela przedniego to głośniki mi chodzą normalnie ale słuchawki i mikrofon nie działają dopiero muszę odłączyć głośniki z panela tylnego i włączyć je s powrotem wtedy wszystko działa.Czy da się tak zrobić żeby słuchawki i mikrofon chodziły odrazu ?? proszę o pomoc z góry dziękuję

Mam program do nauki rosyjskiego, i chcę ćwiczyć wymowę i kupiłem sobie słuchawki. Gdzie mam je podłączyć?