Jak podłączyć wierze do kompa?

mam problem. jak podłączyć wierze do komputera??? wiem ze końcówke JACK do karty muzycznej a czincze do wierzy. Ale teraz mam problem- do jakiego kanału ??? IN czy OUT ??? i co dalej trzeba coś zmieniać w ustawieniach wierzy czy tylko włanczam piosenke na kompie i juz powinno grac?? prosze opiszcie to dokładnie. jestem zielony

potrzebny ci będzie taki kabel http://allegro.pl/item317788760_kabel_j … _1_5m.html podłączasz cinche do wieży a jacka do kompa ustawiasz na wież aux i powinno działać

jakie aux ??? gdzie o sie ustawia ??? a kanał IN czy OUT ??

dziura ,

Co masz na myśli pisząc “wierze” ?

W tytule nie uznajemy slangu - “kompa” Szukajka nie znajdzie.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie, popraw też błędy.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Poszukaj tego przycisku na wierzy

nie mam tego przycisku;/ to ma byc przycisk czy wejście ? ewentualnie oprócz AUX moze byc napisane cos innego ??

Wiara czyni cuda.Powinno się udać

nie da sie, juz mnie tutaj krew zalewa:/

mam pytanie. czy optical cover holder to jest to wejście AUX ??

Nie wiem jaką masz kartę dżwiękowa i wieżę najprościej :

Karta dżwiękowa kom. wyjście na głośniki lub słuchawki [out] z wejściem na wieży [IN] np. mikrofon lub inne wejście .

no mam tak podłączone i jak włącze wieze to gra mi radio na wierzy zamiast mp3 która leci na kompie. a nie umiem znalesc tego AUX

AUX - dodatkowe wyjście lub wejście na płycie głównej [4 bolcowe , coś w rodzaju śpilek na specjalne koncówki] ,wieżę ustaw tak jakbyś nagrywał z mikrofonu lub zobacz czy wieża nie ma innego wejścia [radio musi być wyłączone , ustaw tylko siłę głosu]

jaką masz wieże?

ok, juz wszystko zrobiłem :slight_smile: temat można zamknąć :slight_smile: dzieki wszystkim za pomoc