Jak podłączyć Xbox 360E 500GB Stingray do telewizora przez euro złącze?


(Echo1) #1

Witam

Proszę o poradę!

Jak podłączyć Xbox 360E 500GB Stingray  do telewizora   przez euro złącze ?

 Telewizor ma dwa gniazda Eurozłącze i nic więcej.

W skrócie- co mam kupić  , żeby dobrze  działało!?

Z góry dziękuję za pomoc! !!
 


(przemek7525) #2

Nowy telewizor.


(gwynnbleid) #3

kup przejsciówke z chinch na euro, kosztuje okolo 10zl.Oczywiscie o ile masz przewód od xboxa który umożliwia takie podlaczenie

.

http://tiny.pl/gxg29

(Echo1) #4

Jesteś genialny,że też sam na to nie wpadłem ???

Dzięki!

Ostatnie pytanie 

Dobrze wiedzieć  na przyszłość ,czy  ten sposób można stosować też do Xbox One .


(pocolog) #5

Rozdzielczość jaką puścisz przez analogowy kabel SCART (eurozłącze) to 576i… Nawet obraz z X360 będzie wyglądał słabo a z XO to w ogóle abstrakcja i przerost ambicji nad możliwości. Przez taki kabel to można podłączyć konsole NES :wink:


(przemek7525) #6

pocolog - dodaj do tego jeszcze fakt, że ta xboksowa przejściówka konwertuje obraz na composite video o ile dobrze pamiętam, który daje tragiczny obraz. Do tego przejściówka na SCART… Obraz będzie porażką na całej linii :P.

Aha - dodatkowo ta przejściówka o której mówi gwynnbleid jest do Xbox 360, a autor tematu ma 360E - która nie ma złącza pod tę przejściówkę.


(gwynnbleid) #7

Popieram przedmówce. Lepiej już jakiś monitor - 24-26 cali mozna kupic za 200-300 zl oczywiscie uzywke. Ostatnio zamówiłem rodzicom TV za 650zł 32 cale Thomsona. Bez tunera DVB-T ale za to 2xHDMI+ component. Zastanów się nad tym, a jak nie kupiłeś XO to lepiej kup PS4:D


(Echo1) #8

Kolejny wydatek.

Jeszcze raz dzięki za pomoc i pozdrawiam :slight_smile:


(gwynnbleid) #9

Wiesz to raczej inwestycja na kilka lat. Telewizora nie zmieniasz co miesiąc tak samo konsoli. Wszystko zależy od tego co Cię interesuje, które gry.

http://tvgry.pl/?ID=5543

(Puszovsky) #10

Xbox One posiada tylko złącze HDMI, a najtańszy sensowny telewizor pewnie można dorwać za 200-300zł nawet. Nie ma po co męczyć oczu :)