Jak podłączyć zasilanie do gtx 970

Witam mam pytanie jak podłączyć zasilanie do zasilacza Modecom feel 420 .W zestawie też dostałem przejściówkę 6 na 8 pin .A jeśli ten zasilacz jest za słaby to jaki mam kupić do tego gtx 970 .

Mam pytanie czy wystarczy zasilacz SilentiumPC Vero L2 600W na gtx 970 i 7-2600 ?

Wprowadź sobie tutaj wszystko co masz i na dole daj Calculate w okienku z zasilaczem to Ci pokaże minimalną moc zasilacza, kup najlepiej około 100W więcej.
http://www.enermax.outervision.com/

Firmowy zasilacz 500/550 W w/g mnie wystarczy. Poczytaj proponowane takie zasilacze, znajdziesz tu na Forum.

Karta musi mieć podpięte obie wtyczki zasilania, z reguły ta karta wymaga 2 x 6 pin.

Jak brakuje wtyczek, kupujesz przejściówkę zasilania 2 x molex na 6 lub 8 pin - zależy co potrzebujesz.

Kupiłem dzisiaj zasilacz Tacens Radix Eco III 650W i próbowałem go dzisiaj podpiąć do karty ,ale ten zasilacz ma tylko 6+2 pin i jeszcze mi brakuje 6 pin .To jak kupię tą przejściówkę zasilania 2 x molex na 6 to będzie wszystko działać ?

Oddaj to badziewie i kup dobry markowy zasilacz 500 lub 550 W a i tak będzie duży zapas mocy.

Tanio i dobrze

Drożej i w połowie modularnie

Grubo, modularnie i 10 lat gwarancji

Nie wiem czy mi hajsy oddadzą .Chociaż zasilacz jest na gwarancji dwu letniej .