Jak podoba się wam nowe logo vortalu?

ten jest dobry

a ta już nie za bardzo…

Mam nadzieję, że Administracja to zmieni :lol:

A pomysł akcji całkiem dobry ;]

ogólnie fajne i respect dla twórców … :spoko:

To logo powinno być zrobione ładniej od początku

barpok12 mogłeś zrobić lepsze.

Jak dal mnie bardziej niz ok :stuck_out_tongue:

Zenek Rolnik ale każdy wyraża swoją opinie dlatego czego się czepiasz ??

Złączono Posta : 28.04.2006 (Pią) 19:49

i nie tylko ja tak twierdze :twisted:

Ludzie… :roll:

Jednym pasuje, innym nie pasuje - zawsze tak będzie. A tu widzę odmienne zdania i od razu… :?

Moim zdaniem tak jak ktoś wcześniej pisał nie pasuje ono kolorystycznie do reszty strony głównej vortalu. A pozatym wydaje mi się nieco dziecinne :?

barpok12 ale zazwyczaj jak się krytykuje powinno się miec uzasadnioną krytykę, a dla mnie jest to jednoznaczne z tym ze potrafisz zrobić lepsze.

myślisz że np. krytyk kulinarny musi od razu być świetnym kucharzem? a jak czasem grasz i ci się gra zawiesi, to jej nie bluzgasz tylko dlatego, że nie umiesz zrobić gry? :?

Zenek Rolnik no to dobrze uzasadnie ci to

Kolory nie pasują w ogóle do strony ta czerwień z zielenią

Możnaby tam dać odbicie jak było w poprzednim logu

W ogóle to jest jakieś takie dziwne pirat w czerwonym kółeczku

Osobiście uważam że logo jest nice … uważam że ten cały rysunek jest metaforą - postać pirata - ciamajdowata- pokazuje że piraci (komputerowi) są … :x (sekwencja wycięta z uwagi na brutalność) :wink: Po drugie myślę że taka odmiana jest bardzo dobra i wprowadza pewną świeżość :wink:

Tak sobie czytam ten temat, przełączam co pewnien czas na kartę (w Operze) z włączonym vortalem i z tym piratem i… śmiać mi się zachciało

:smiley: :hahaha: :smiley:

Zróbcie jeszcze emotki z piratem - na serio :slight_smile:

pirat6cd.png

mówisz i masz :smiley:

pirat.jpg

:wink:

Zapomniałeś dodać “Adama uzasadnieniem” :stuck_out_tongue:

:twisted:

adam9870 nie czytałem twojej wypowidzi

I nie maiał być to plagiat :wink:

Złączono Posta : 28.04.2006 (Pią) 20:39

napisałem to co uważam

a może rssa uzasadnieniem? ;]

lisek : a feeee, brzydkie to, przynajmniej gdy jest samodzielnie, nie lepiej by było dodać obok dotychczasowego “atomowego” loga lub jakoś połączyć je razem?

Złączono Posta : 28.04.2006 (Pią) 21:19

takie logo może promować jakąś akcję ale nie być logiem vortalu

Nie sądziłem, że to akrutat może okazać się takie trudne. Prościej to już tylko można wrzucić napis “Akcja NIE Piratom” czy “Piratom STOP”… czy jakakolwiek inna kombinacja.

Tak na marginesie, kiedyś usłyszałem taką opinię, że krytyk to jest taki człowiek który bardzo chciałby być artystą ale niestety natura zrobiła mu psikusa i zupełnie pozbawiła talentu.

o właśnie

proponuje wrócić do starego dobrego loga, a pirat może być użyty jako maskotka owej akcji :wink: ale nie jako logo tak szanowanego vortalu.