Jak podoba Wam się FIFA 09 demo?

Jak podoba Wam się FIFA 09 demo?

Jest spoko.Zapytam tylko czy ustawiałeś pada w opcjach??Ten temat juz założyłem.Nie mogę ustawić wślizgów ani prostopadłych podań.Podejrzewam że to jest wina dema ale nie jestem pewien.Czy ktoś miał podobne problemy??

Fifa jak fifa. Na plus: trawa 3D, trochę poprawiona grafika. Ogólnie jest to ta sama fifa co 07 i 08. Myślałem, że będzie lepsza. Gdzieś czytałem, że miało być ponad 100 nowości i usprawnień, ale ja jakoś tego nie zauważyłem. Minusem jest to, że nie ma możliwości włączenia AA.

Hmm… to dopiero jest demo, poczekamy zobaczymy. Może w tym roku będą częściej wydawane oryginalne patche. Ale już widać różnice. Mi się podoba, ale dużo jest 2008.

jak zwykle beznadzieja, od 06 się nic nie zmienia,

bramki można strzelić z każdej pozycji, przejść jednym zawodnikiem prawie całe boisko,

zachowanie zawodników takie samo(podobno miało być to usprawnione-jak zwykle nic nie wyszło),

ea powinno skończyć z tym ‘symulatorem’

Popieram wypowiedź przedmówcy. Niestety grafika nadal żałosna jak na PC. Poprzednia wersja na PC była jeszcze gorsza pod względem graficznym, a gracze konsolowi dostali prawdziwą grafikę nextgena. To czemu nie mogli jej dać na wersjach PC? Seria coraz to gorsza oraz coraz to droższa. Nie opłaca się kupować, najlepiej będzie jak przestaną wydawać taki chłam na PC, a zaoszczędzą sporo kasy. Wątpię czy gra dostanie całe 6/10 w CD Action. Fifa zostanie wyparta przez PES09 i będzie to słodki koniec Fify, która skończyła się na FIFA World Cup 2002.

Popatrz na PES i porównaj :wink: Moim zdaniem fifa ma ładniejszą grafikę

Jak narazie to Konami nawet dema nie może wypuścić a co dopiero pełną

Jak strzelisz z pod własnej bramki do bramki przeciwnika to dostaniesz odemnie 1000zł :slight_smile:

Pozatym jak grałem w PES8 to na najlepszym poziomie nie miałem trudności rozwalić Manu 3:0 ;]

A po 3 :wink: to jest demo i poziom jest prosty jestem ciekawy czy któryś z przedmówców grał w pełną wersję jakiejś fify na Klasie światowej i czy też przeszedł całe boisko i strzelił z każdego miejsca

ja, ale nie na klasie światowej, bo za łatwe było, grałem na legendarnym

każde miejsce- wiadomo o co chodzi, a nie że z pod własnej bramki

Zgadzam się całkowicie, to jest demo i widać dużo błędów, pierwszy raz w życiu myślę o oryginalnej fifie :stuck_out_tongue:

Fifa ma grafikę, PES ma grywalność.

Konami nie wypuściło jeszcze demnka, bo po co? Jak wyjdzie pełna wersja to tą fifę będziecie mogli sobie głęboko schować.

Jak na razie po screenach nie widać nic obiecującego, FIFA jest lepsza.