Jak podpiąć boomboxa do komputera?

Witam mam taki problem chciałem podpiąć boomboxa do komputera , żeby dźwięk z komputera był na boombox odtwarzany . I jak poustawiać ustawienia w windows itp . Jak to zrobić posiadam :

-Boombox : http://img810.imageshack.us/img810/2689/obraz026mp.jpg

Z góry dziękuje ;]

Zakładam, że nie masz tam wejścia “line-in” lub podobnego więc tego nie zrobisz, możesz użyć najprostszej mini-wieży, ale nie zwykłego radia.

Dlaczego zakładasz, że nie ma line-in ? Ja właśnie zakładam, że ma line-in bo prawie wszystkie karty dźwiękowe to mają. Po prostu musisz tym kablem połączyć boomboxa wyjście słuchawkowe z wejściem line-in karty dźwiękowej. Potem ustawiasz głośność w ustawieniach głośności i jak chcesz nagrywać to jeszcze ustawienia głośności nagrywania.

autor pisze o wykorzystaniu w drugim kierunku czyli wykorzystanai glosnikw boomboxa :slight_smile: czytaj ze zrozumienim :slight_smile:

Witam,

Ja też zrozumiałem, że dźwięk ma być z komputera odtwarzany na boombox’ie.

Jeżeli nie masz standardowo wejścia sygnałowego (jak napisał Szymek1987: “line-in”) ani innego przystosowanego do podłączenia zewnętrznego źródła dźwięku to na szybko i łatwo tego nie zrobisz.

Jeżeli się nie boisz możesz rozebrać boombox’a i wyprowadzić takie złącze. Wymaga to odwagi, cierpliwości i obycia z lutownicą i elektroniką. Wyprowadzasz końcówkę przedwzmacniacza (oba kanały). Albo możesz oddać do przerobienia w jakimś serwisie elektronicznym lub RTV.

Powodzenia