Jak podpiąć czytnik kart do laptopa

Witam
Posiadam czytnik kart - wewnętrzny do podpięcia do płyty głównej komputera USB2.0 ale jako wtyczka. Czy jest przejściówka aby nożna było podłączyć do laptopa jako czytnik zewnętrzny za pomocą USB?
Z góry dzięki za wskazówki. Pozdro.

Nie wiem czy nie będzie taniej kupić czytnik na USB.

w teorii powinno wystarczyć wyprowadzenie z tej wtyczki przewodów i przylutowanie ich do wtyku USB

No to ja wiem tylko szukam czegoś czego może nie być czyli gotowca takiego :slight_smile:Jak patrzyłem czytniki to ok. 25 zł :stuck_out_tongue: nie sądziłem że to tyle kosztuje

Jest nawet hub w tej cenie z czytnikiem i trzema portami USB: https://www.mediaexpert.pl/komputery-i-tablety/akcesoria-komputerowe/huby/hub-usb-2-0-ugo-maipo-hu200-3-porty-czytnik-sd-micro-sd. Myślę tylko czy nie jest zbyt tani i zamierzam kupić takie dwa

A czytnika jakich kart potrzebujesz?

Głównie SD i micro ale chciałem wykorzystać posiadany bo wiem że ogólnie są tanie i gdybym potrzebował do laptopa, który nie ma czytnika to spokojnie sobie kupię choćby z Ali

No to bez ryzykownego rzeźbienia w kablach albo zakupie przejściówki w cenie czytnika nie ma innej możliwości :slight_smile: Wystaw ten na OLX, kup taki jak potrzebujesz, temat z głowy.