Jak podpiąć Karte Graficzna?

Elo Wszystkim!!

Mam do was pytanie odnośnie mojej karty graficznej(Galaxy Gf8600GE) jak ją mam podłączyć:P, a dokładniej to podłączam karte pod PCI-E i musze jeszcze podlaczyc ten kabelek ktory podlaczam do karty i wklada sie do niego kabel 4pin.I na tym kabelku sa 2 wejscia mam wlozyc do 1 wejscia kabel 4 pinowy czy do 2 wejsc?? Czyli lacznie maja byc 2 kable 4pinowe czy jeden?

OO!! http://i.frazpc.pl/pliki/recenzja/GALAX … -%2004.jpg chodzi mi o ten kabelek w prawym dolnym rogu ten zolto czarno brazowy ma on 2 wejscia po 4piny mam podlaczyc je obydwa czy tylko jeden??

Pzdr

Sprawdź najpierw zadziała ci bez dodatkowego zasilania, bo 8600 dużo prądu nie ciągnął

Jak by co to podpinasz molexa(miałe szerokie) i 4pin w karte

Jaki masz zasilacz?

Możliwe że ma już wyjście 4pin

Zasilacz mam Ocz 500W

ale nie chodzi mi o to czy dziala bo mam juz ta karte ok4msc i dziala mam podlaczony 1 kabelek 4pin zdaje mi sie ze to jest poto aby wentylatorek sie krecił ale niewiem czy podlaczac dwa czy zostawic jeden

sorry blazej mi sie porombalo ze 4pin to jest to samo co molex bo to chyba to samo;] niewiem

ale mam podlaczonego 1 molexa a sa 2 wejscia i niewiem czy podlaczac drugiego

Nie jestem przekonany o co Ci chodzi :slight_smile: :slight_smile: Po co korzystasz z tej przejściówki z molexów?? Wystarczy, że zamiast tej przejściówki podepniesz zwykły kabel pci-express, który zapewne posiada Twój zasilacz. Po za tym jeżeli przejściówk ma wejście na dwa molexy to powinny być podpięta obydwa…

A mam jeszcze takie pytanie zamiast tej przejsciowki podpialem kabel z zasilacza molex moze tak byc??