Jak podpiąć przedni panel?

Witam wszystkich, mój problem jest następujący mam płytę główną Fujitsu Siemens D1931, oraz obudowę z przednim panelem i wejściem na USB (które udało mi się podpiąć bez problemu ) jak i z wejściami audio ( jeśli tak się je określa) jeden z rysunkiem słuchawek a drugie z rys. mikrofonu. Z obudowy wychodzi kabel rozgałęziający się na 2 z wtykami na piny. Opisuje kabel pierwszy ( 3 wejścia pierwsze z napisem GND(czarny) drugi MIC Bias(żółty) trzeci MIC IN(zielony) ). Opisuje kabel drugi (5 wejść pierwszy z napisem GND(czarny) następnie 2 z napisem Spkout R(białe) i 2 z napisem Splout L(czerwone) ). Przeglądałem inne tematy tego typu nic nie znalazłem niestety. W manualu nic nie ma o tym albo po prostu to przeoczyłem. Proszę o wszystkie możliwości podpięcia bo niestety teraz nie mam możliwości tego sprawdzić. Z góry dziękuje.

Jesli masz panel z USB oraz ze złączami na słuchawki i mikrofon to z panelu musza wychodzić 2 kable. Teraz musisz wziąc ksiażeczke od płyty głównej i poszukać gdzie jest złacze USB i złacze FRONT PANEL albo AUDIO PANEL na płycie głównej i odpowiednio podpiąć… Jesli oba kable nie są w kostce a masz każdy babelek osobno to w książeczce od płyty głównej na pewno masz opisane jakto podłączyć również. Jesli nie masz książeczki od płyty głównej to musisz poszukać MANUAL do swojej płyty głównej na stronie producenta płyty.

No właśnie tu jest problem książeczki nie mam a w manualu nie widziałem nic co mogło by mi pomóc.

ftp://drivers:drivers@ftp.modecom.pl/Lo … _AUDIO.pdf Może ten opis w czymś ci pomoże.http://forum.pclab.pl/topic/364854-pod% … ONT-PANEL/ jeszcze jeden link, myślę że też w temacie. Ten"Mic Bias" to chyba zasilanie mikrofonu a więc do “Mic Power”.http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1643025.html jeszcze to.

Wszystko wydaje mi się zrozumiałem i z tym opisem dał bym sobie radę z podpięciem lecz nie mogę znaleźć takiego portu na mojej płycie głównej. nie wie nikt gdzie mógł by się on znajdować?

znalazłem ten front panel ale jest on lustrzanym odbiciem tego co jest w manualu a dodatkowo mam na nim założone 2 zworki. co teraz? Te zworki założone są w miejscach miedzy pustą wtyczką(męską) pin.