Jak podpiąć skrypty z jednej strony na inną stronę html

Mam jedną strone w php + js + html i mam szablon drugiej strony tylko w html i chce żeby skrypty w php były na tej drugiej stronie i jak tego dokonać?

Opisz co masz oraz co chcesz zrobić bez używania słów: strona, szablon, skrypt bo na 90% używasz tych słów niezgodnie z ich znaczeniem. To z kolei powoduje, że nie rozumiem o co Ci chodzi.

Mam jedną strone w php zakodowaną i działą dobrze ale mam drugą strone tylko html + css i chce jakby zrobić na tej drugiej stronie te same funkcjonalności co mam w tej już zakodowanej.Po prostu chodzi mi o zakodowanie szablonu już istniejącymi skryptami php z tej wczesniejszej strony.

Ok, teraz rozumiem.

Napisz teraz z czym masz problem? Nie wiesz jak to zrobić, czy masz problem z czymś innym. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to powiedz czy znasz PHP i HTML.

znam troche php i html ale tyle żeby rozumieć co sie robi w danym miejscu kodu i tak myślałem że może wystarczy zmienić w css obrazki i zmienić nazwe pliku css…Znajomość php i html oceniam na podstawową taką level entry.

Musisz wyświetlić wszystkie treści generowane przez php w strukturze strony czyli w html. Jak to zrobić dokładnie Ci nie powiem bo wiem o jaki skrypt php chodzi.

CSS i JS generalnie nie powinno być potrzeby ruszać ani modyfikować, no chyba że skrypt PHP jest strasznie kiepsko napisany.

Domyślam się, że skrypt to jakaś autorska samoróbka do tego nie wykonana przez Ciebie. W związku z tym nie liczyłbym na jakiś tutorial czy jakieś materiały mówiące jak wykonać zmianę szablonu na stronie. Nie sądzę by ktoś miał czas prowadzić Cię za rączkę podczas tych zmian. Więc jeśli sam nie umiesz tego wykonać bo nie znasz na tyle php by to ogarnąć o raz nie wiesz jak “to wszystko” ze sobą współdziała to obawiam się, że nie otrzymasz za dużej pomocy. Pozostaje chyba tylko nauka i dopiero w tedy zabieranie się za te zmiany.

Ok to dam sobie z tym spokój wezme inną strone,żal mi troche bo miałem kiedyś kapitalną strone www super zakodowaną i ją zgubiłem i teraz jej nie mam.A dałem za nią kupe kasy lols i teraz mi pozostały jeszcze dwie strony ale już one są troche przepatrzone.

A tak normalnie wystarczy: Wyświetl źródło strony Ctrl+U, przeanalizuj wygenerowany kod. (zapisz).

Albo mówimy o dwóch różnych rzeczach, albo przespałem jakąś rewolucję w web devie. W sumie ja i 100% frontend developerów osób zatrudnionych do kodowania szablonów pod WP lub inny system.
Jeśli to prawda to szykują się ogromne zwolnienia w IT :rofl:.

2 polubienia