Jak podpiąć zdjęcia do hostinga?


(Racjonalista) #1

Przesyłałem znajomemu zdjęcia załącznikami poczty. Jak mogę to zrobić inaczej - hostingiem i wysłać mu linka.


(rombarte) #2

Możesz skorzystać np. ze strony http://imageshack.us/. Strona jest polskojęzyczna i ma wiele opcji dotyczących przesyłanych zdjęć. Wystarczy wybrać zdjęcia i nacisnąć przycisk PRZEŚLIJ TERAZ.


(Krzkaczor) #3

Zakładasz konto w jakimś darmowym hostingu (np. cba.pl 000webhost.com). Kiedy masz już te konto logujesz się na ftp, wrzucasz pliki do odpowiedniego folderu i podajesz link znajomemu.


(kamil_w) #4

A ja proponuję zaznajomić się z Dropbox'em i jego folderem "photos". Instalujesz mały programik Dropbox u siebie, kopiujesz swoje zdjęcia do odpowiedniego katalogu na swoim dysku, a reszta już wykonuje się automatycznie. Zdjęcia znajdą się w internecie i nawet w postaci galerii.


(Racjonalista) #5

I co z tego

Te moje dane

I mimo to, nie wiem jak się logować do ftp, pomimo, że mam kilka stronek i do ich uaktualniania korzystam z Total Commandera. Co wrzucić do TCommandera - konto i hasło, czy login i hasło?

http://yfrog.com/5idoodpowiedzinadobreprogj


(Grzesie K) #6

rejestrując się na tej stronie podałeś maila i hasło, zaloguj się tutaj, następnie Go to CPanel i View Account Details. Będą tam wyświetlone wszystkie dane. Dodatkowo na poprzedniej stronie znajuje się link ,,File Manager" gdzie możesz bezpośrednio przesłać swoje pliki.