Jak podzielic plik iso

(Damian A2) #1

Mam pytanie mam plik iso o wielkosci 1,29gb i niewiem jak mogłbym go podzielic aby nagrac na 2 cd. Jakiego potrzebuje programu?

(Monczkin) #2

dowal jeszcze kilka ???

a na pewno przyniesie skutek :?

tytuł zmieniono

(Michalkwiecinski) #3

WinRar lub Total Comander.

Przeczytaj teen temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … eli%E6+gta

(Vidia1) #4

Zależy co to jest. Taka wielkość, to pewnie obraz DVD. Jeśli to gra, to tak jej nie zainstalujesz podzielonej na kilka CD. Co innego jak film :slight_smile:

(Michalkwiecinski) #5

Dlaczego ?? Podzieli np. Total Comanderem, potem zgra zawartość płytek na dysk, scali i wmontuje w jakiś wirtualny dysk. :wink:

(Vidia1) #6

Tak, ale chodziło mi oto, że nie będzie czegoś w stylu “Proszę włożyć kolejną płytę” :wink:

(system) #7

Wszystko do wykonania w WinISO. Ekstrakcja niektórych plików, tak aby powstały 2 pliki o rozmiarze <700MB. Utworzenie nowego obrazu z wyekstrahowanych plików.

(Vidia1) #8

http://www.idg.pl/ftp/pc_954/WinISO.5.3.html

Prawdopodobnie dlatego, że wcześniej zostało to podane przez Michael.

(Monczkin) #9

tym bezczelnym to byłem ja :twisted:

a wywaliłem go drogi userze dlatego, że dublował post powyżej usera Michael , który zadał sobie trud podania linku, na co ty się nie wysiliłeś

(Monczkin) #10

jak widać masz kłopoty czytania ze zrozumieniem

nie jestem Twoim “kolo”, “ziomem” etc., więc zwracaj się do osób (które mogą być od ciebie o wiele starsze) z odpowiednik szacunkiem jaki nakłada dobre wychowanie i kultura osobista

nie jestem to od “pokazywania” bo “pokazywałem jak byłem mały” :stuck_out_tongue:

młody jesteś, więc pewnie się jeszcze raz nie ździwisz

zresztą, co tu tłumaczyć - jesteś dla mnie następnym dzieckiem, które dostało dostęp do sieci i trafiło do nieodpowiedniej piaskownicy.

To tym występie stałeś się dla mnie nikim i mam nadzieję, że opuścisz to forum, bo jak dla mnie nie jesteś tu mile widziany (tak naprawdę twój wkład w merytorykę i poziom forum jest…) - znajdź sobie piaskownicę z takimi jak ty. Popełniłeś jeden błąd - jeśli miałeś coś do mnie, to wystarczyło napisać do mnie na PW i włożyć odrobinę wysiłku w rozwiązanie “problemu” lub zgłosić to administracji.

Żegnaj