Jak podzielic plik iso

Mam pytanie mam plik iso o wielkosci 1,29gb i niewiem jak mogłbym go podzielic aby nagrac na 2 cd. Jakiego potrzebuje programu?

dowal jeszcze kilka ???

a na pewno przyniesie skutek :?

tytuł zmieniono

WinRar lub Total Comander.

Przeczytaj teen temat:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … eli%E6+gta

Zależy co to jest. Taka wielkość, to pewnie obraz DVD. Jeśli to gra, to tak jej nie zainstalujesz podzielonej na kilka CD. Co innego jak film :slight_smile:

Dlaczego ?? Podzieli np. Total Comanderem, potem zgra zawartość płytek na dysk, scali i wmontuje w jakiś wirtualny dysk. :wink:

Tak, ale chodziło mi oto, że nie będzie czegoś w stylu “Proszę włożyć kolejną płytę” :wink:

Wszystko do wykonania w WinISO. Ekstrakcja niektórych plików, tak aby powstały 2 pliki o rozmiarze <700MB. Utworzenie nowego obrazu z wyekstrahowanych plików.

http://www.idg.pl/ftp/pc_954/WinISO.5.3.html

Prawdopodobnie dlatego, że wcześniej zostało to podane przez Michael.

tym bezczelnym to byłem ja :twisted:

a wywaliłem go drogi userze dlatego, że dublował post powyżej usera Michael , który zadał sobie trud podania linku, na co ty się nie wysiliłeś

jak widać masz kłopoty czytania ze zrozumieniem

nie jestem Twoim “kolo”, “ziomem” etc., więc zwracaj się do osób (które mogą być od ciebie o wiele starsze) z odpowiednik szacunkiem jaki nakłada dobre wychowanie i kultura osobista

nie jestem to od “pokazywania” bo “pokazywałem jak byłem mały” :stuck_out_tongue:

młody jesteś, więc pewnie się jeszcze raz nie ździwisz

zresztą, co tu tłumaczyć - jesteś dla mnie następnym dzieckiem, które dostało dostęp do sieci i trafiło do nieodpowiedniej piaskownicy.

To tym występie stałeś się dla mnie nikim i mam nadzieję, że opuścisz to forum, bo jak dla mnie nie jesteś tu mile widziany (tak naprawdę twój wkład w merytorykę i poziom forum jest…) - znajdź sobie piaskownicę z takimi jak ty. Popełniłeś jeden błąd - jeśli miałeś coś do mnie, to wystarczyło napisać do mnie na PW i włożyć odrobinę wysiłku w rozwiązanie “problemu” lub zgłosić to administracji.

Żegnaj