Jak podzielic radiowke za pomoca routera z WIFI?

Witam! !!

Niedawno zakupiłem urządzenie WA-2204B czyli router ze switchem i portem wlan. Niestety z instrukcji którą udało mi sie zdobyć nie wyczytałem dokładnie co muszę zrobić, aby połączyć sie z netem za pomocą tego routera.

Mój net to radiówka. Chciałbym go podzielić na dwa kompy. Próbowałem już chyba wszystkich opcji. Nawet udało mi sie połączyć z moja siecią ale nie mogę sie z netem połączyć. Wiem ze muszę sklonowac maca i to zrobiłem tylko do końca nie jestem pewien jak do końca skonfigurować tego routera.

Czy może ktoś miał podobny problem lub wie jak po kroku skonfigurować to urządzenie. Jeśli ktoś chce to mogę mu przesłać instrukcję z tego urządzenia ze mógł sie zaznajomic z tym urządzeniem :lol:

Pozdrawiam i proszę o pomoc ;]

doman911 przeczytaj punkt 2.14 regulaminu i popraw temat

Moge ci jedynie tak pomoc. http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=189271 tu masz odpowiedz

Witam, ja miałem też taki problem i opisałem go w tym pości (moim) http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=189271, problem ten rozwiązał mi gość ze sklepu komputerowego. Skonfigurował mi i wszystko działa.

Złączono Posta : 09.10.2007 (Wto) 18:59

opisać Ci jak skonfigurować ten AP, czy poradziałeś sobie z problemem tak jak ja?? Jeśli opisać to daj znać.

Ufff! Usiadlem w koncu na spokojnie i udalo mi sie odpalic neta za pomoca tego routera ;D Dzieki za zainteresowanie! !!

To dobrze że udało Ci się, zawsze jest satysfakcja jak się sememu do czegoś dojdzie :smiley: Działa Ci ten AP dobrze?? Bo mi śmiga elegancko.

Smiga ze az milo ;]