Jak pogłośnić dźwięk w filmikach na youtube

Witam, wydaje mi się że moje słuchawki grają za cicho, jak można zwiększyć głośność zwłaszcza na filmikach z youtube.

słuchawki Superlux HD 681 EVO MKII, przeglądarka Opera 28.0…

1lajk

Suwakiem !

Winows:

http://imgur.com/USKAi7t

YouTube:

http://imgur.com/7rNk0LZ

wydaje mi się że wszystko mam już na 100 % a mimo to jest niezbyt głośno, nie wiem czy to czasem nie zależy od słuchawek

Przy słuchawkach nie masz jakiegoś suwaka? Czy coś takiego? Takie kółko do kręcenia xD Może jeszcze tak wchodzisz w ten głośniczek  http://imgur.com/USKAi7t klikasz mikser i pogłośnij przeglądarkę.

widzę że macie mnie za debila który nie wie gdzie jest suwak w filmikach na YouTubie

Nikt nikogo nie ma za debila, po prostu nie każdy musi się znać na komputerach, widziałem rożne dziwy. Nie znamy cię więc nie oceniamy staramy się po prostu wyjaśnić to tak aby każdy zrozumiał. Próbowałeś/aś z tym mikserem? Masz możliwość podłączenia innych słuchawek/głośników?

Po prostu słuchawki nijak się nie mają do wejścia pod które je podłączasz. Wzmacniacz chcesz zrobić z jakiegoś laptopa czy jak ?

miałem kiedyś SENNHEISER HD 202 i grały bardzo bardzo głośno musiałem je ściszać w windowsie do minimum żeby dało się z nich normalnie korzystać, maiłem też inny komputer, podłączyłem inne słuchawi i te również nie grają zbyt głośno (dokanałowe)

Podłącz te senki a usłyszysz różnice głośności.

senki się już dawno zepsuły, wydaję mi się że te słuchawki mają jaką blokadę (Superlux HD 681 EVO MKII)

a druga sprawa że być może coś mi się zrobiło ze słuchem przez infekcję gardła, bo nawet w grze w którą gram, ten dźwięk jest jakby ściszony

Jednak się nie znasz. Senki mają dynamike 115 decybeli a to co teraz masz tylko 98 decybeli. Taka różnica to jest przepaść !

A jak masz ustawioną głośność w mikserze? Czy np z odtwarzacza multimediów czy audio też masz cicho?

dziękuję wszystkim za pomoc i przepraszam że się uniosłem. Słuchawki po prostu grają same od siebie za cicho nic im nie pomoże.

A jak podłasz do “wieży” czy innego odtwarzacza muzyki jest poprawa? BYć może wymagają dodatkowego wzmacniacza.

że co? :smiley:

 

msb156: potrzebujesz wzmacniacza słuchawkowego, ewentualnie możesz to zrobić cyfrowo, lecz drastycznie zwiększając zniekształcenia - w tym celu wyguglaj “boost windows audio”

 

oczywiście może mieć to też związek z trąbką eustachiusza jeśli rzeczywiście masz coś z gardłem

jeszcze bardziej mi się pogorszyło, jak wyzdrowieję, to będę kombinował z tym “boost windows audio”, dziękuję :slight_smile:

Witam mam dla ciebie rozwiązanie umiałem ten sam proble dodaj do chrome Volume master i zgłośni dźwięk do 600% naprawdę pomaga!

A apart ślimakowy zafunduje NFZ?

6 lat wątek czekał na twoje rozwiązanie.
Archeolog roku 2021.