Jak pogłośnić słuchawki w Windows 7?

Efekt dźwiękowy (jest tam korektor) … a po podłączeniu słuchawek pojawi się ikonka zabezpieczenia uszu (koło głośnika obok głównego poziomu głośności).
Przynajmniej u mnie jest taka.
Możliwe, że u Ciebie tej opcji nie ma, więc pewnie nie masz też włączonego tego ograniczenia poziomu mocy.
Więc, musisz szukać innej przyczyny niskiego poziomu głośności słuchawek niestety.
6

Nie mam takiej ikony od zabezpieczenia uszu także chyba nie da się nic z tym zrobić . Podłączyłem słuchawki pod telewizor i dźwięk jest obsługiwany przez sterownik nividia high definition audio i mogę ściszać do woli i podgłaśniać poprzez system i pilota i 3 razy głośniej te słuchawki słychać niż jak są do komputera bezpośrednio podłączone.

To znaczy, podłączając słuchawki pod TV po prostu są one wysterowane przez wzmacniacz m.cz TV i nie ma tutaj za wiele to, z jakiego źródła pobiera sygnał TV (grają przecież równie dobrze na pewno z innego źródła, na przykład podczas zwykłego oglądania programów TV).
Dziwna sprawa, że na wyjściu słuchawkowym PC masz zbyt niski poziom głośności.
Na Realteku widać, że masz czynne tylne i przednie gniazdo wyjścia fonii.
Więc podłączone głośniki i słuchawki.
Jak zamienisz wyjścia to nadal słuchawki maja niski poziom?
Na obydwu wyjściach przednim i tylnym masz taki sam niski poziom?
Jak odłączysz głośniki i podłaczysz jedynie same słuchawki do wyjścia PC, masz też słaby poziom?
Głośniki grają dobrze na obydwu wyjściach (przednim i tylnym)?
Tutaj jest fajnie temat opisany.
https://support.hp.com/pl-pl/document/c01904697

Głośniki grają dobrze na wejściu z tyłu komputera na panelu przednim nie sprawdzałem jak grają ale to nie ma sensu sprawdzać skoro słuchawki Natec grały bardzo głośno poprzez panel przedni a z telewizora dobrze grają a i tak korzystam z komputera poprzez TV także nic się nie dzieje takiego. Słuchawki grają tak samo słabo poprzez komputer jeśli są podłączone i nie podłączone głośniki a jak podłączam do któregokolwiek panelu z tyłu komputera słuchawki to nie grają w ogóle . Sprawdzałem jeszcze na telefonie i grają tak samo jak na komputerze. Słuchawki jak włącze jakiś film na telewizorze z pendriva też grają dobrze tak samo jak przy użytkowaniu komputera poprzez telewizor.

Sprawdziłem teraz wejście gdzie podłącza się głośniki i grają tak samo jak na panelu przednim czyli słabo wczoraj widocznie TV było ustawione żeby dźwięk był z TV i dlatego nie grały jak podłączałem do panelu z tyłu komputera.

Więc chyba jednak to problem samych słuchawek, TV widocznie podaje wyższy poziom głośności, stąd jak sam pisałeś na full ustawieniach TV jest w miarę dobrze.
Oddaj te słuchawki do sklepu ze względu na zbyt nisko poziom głośności (podłącz pod telefon, jakby nie chcieli przyjąć).
Albo używaj tylko pod TV :frowning:
Wszystko wskazuje, że mają jakiś defekt.