Jak pogłośnić słuchawki w Windows 7?

Witam do tej pory używałem tych słuchawek i grały bardzo głośno ale się popsuły :
https://www.morele.net/sluchawki-natec-genesis-h59-nsg-0687-768632/

Kupiłem te słuchawki i grają cicho a głośność koło godziny i daty jest ustawiona na 100 % :

Nie wiem co trzeba zrobić żeby grały głośniej jak podpiąłem pod sam telewizor a nie komputer i podgłośniłem pilotem telewizor na 100% to grały głośno i czysto .

Tak jedne jak i drugie mają impedancję 32 Ohm, więc powinny domyślnie grać z podobnym natężeniem.
Jeśli masz zbyt cichy poziom, to musisz wejść w ustawienia karty dźwiękowej (na przykład menedżer Realtek) i przy włączonych słuchawkach sprawdzić, czy aby nie masz zaznaczonej opcji “zabezpieczenia uszu”, która to powoduje zmniejszenie maksymalnego poziomu głośności słuchawek, oraz pobawić się w ustawieniach efektów dźwiękowych (equalizer, środowisko i inne).
Na pewno uzyskasz zwiększenie poziomu dźwięku.
Poza tym, same aplikacje jakich używasz do odtwarzania dźwięku (na przykład Windows Media Player) mają osobne ustawienia korektorów i tym podobne.

Grają 3 razy głośniej jak są podłączone pod telewizor na szczęście mam przedłużkę jack a i tak z komputera korzystam poprzez telewizor ale dziwi mnie to że tak cicho grają jak są podłączone do komputera skoro Natec grały głośno ale mają pokrętło od głośności dodatkowo . Próbowałem podłączyć jednocześnie głośniki i słuchawki do komputera ale jak podkręcam głośność na pokrętle od głośników to się to nie przekłada na głośniejszy dźwięk słuchawek a pod subufer od głośników jest tylko wejść na kabel zielony żeby do komputera podłączyć oraz na prawy i lewy głośnik także tych słuchawek nie podepnę pod głośniki.

Jak podpięte do TV grają trzy razy głośniej, to ewidentnie masz coś źle ustawione w systemie.

Mam zainstalowany realetek driver ale menadżera nie mogę nigdzie znaleźć .

START–>wpisz Realtek i wyskoczy ci menedżer.

Nie wyskakuje uruchomiłem folder Realetek gdzie jest zainstalowany i nie da się tego uruchomić .

Co ci wyskakuje w starcie jak wpiszesz “menedżer”?

To faktycznie coś masz z tym realtekiem, że nie widać menedżera.
W panelu sterownia-> Sprzęt i dźwięk jeszcze sprawdź.

Najnowsza wersja jest zainstalowana może dlatego . Jedyne co mi przychodzi do głowy to usunąć tą wersje co mam i pobrać tą :

Poprzestawiać co trzeba i zainstalować najnowszą wersje rekomendowaną .

W ogóle co się dzieje jak klikasz w RAVCpl64?5

Nic się nie dzieje nie włącza się . Poprzez administratora tak samo.

Ale, piszesz, że poprzednie słuchawki grały dobrze?
Więc …trochę dziwna sprawa, że akurat te grają gorzej na tych samych sterownikach.

No wiem właśnie dzisiaj jeszcze grały dobrze natec zmieniłem na nowe i grają dużo lepiej od natec ale poprzez tv także nie wiem co robić spróbuję zainstalować starszą wersje Realetek i poprzeglądam co tam jest ustawione.

Spróbuj, bo ewidentnie coś jest nie tak z realtekiem, jeśli nie chce ci się otworzyć menedżer.

Ok spróbuję.

I co ja mam tu zmienić bo nie za bardzo widzę żeby dało się coś zmienić :