Jak pogrubić litery w Windows 11

W metodzie z zaczynaniem od nowego pliku tekstowego na pulpicie jest raczej błąd - lepiej używać zapisz jako i wskazać pulpit.

Na 99% w podglądzie nazw plików ma ukryte exe/lnk czy txt/jpg/mp4.

Opis na ślepo jak je uwidocznić mu raczej nie ułatwi a CLI z „rename” pewnie też.

hmmm chyba, to powinno załatwić problem. Na górze, ostatnie menu (pierwsze z prawej), umożliwia zmianę języka na Polski.

wasabi 1084 jesteś "WIELKI wszystko jest ok. Bardzo dziękuję za czas poświęcony na rozwiązanie mojego problemu , poświęciliśmy na to 2dni ale było warto, ten sposób jest dużo prostszy do zrobienia. Rozwiązanie problemu nadaje się do powielania innym potrzebującym. Dziękuję również pozostałym kolegom.
Serdecznie pozdrawiam cię wasabi i życzę miłego dnia.

wasabi nie wiem jak mam ci podziękować może jakiegoś plusa można dodać to bardzo chętnie.
pozdrawiam kerik

Cieszę się, że mogłem pomoc, jak chcesz, to możesz zaznaczyć przy rozwiązaniu problemu, w poście który informuje jak to zrobić kwadracik Rozwiązanie (na dole postu obok ikonek z emotkami), ułatwi to kolejnym osobom znalezienie solucji. :wink:

:wave: :wave: :wave: :wave: :wave: :wave:

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.