Jak pokonać Klompa? (Prince of Persia dwa trony)

Ja chciałbym wiedziec krok po kroku co trzeba ciskskać i kiedy aby pokoać tego wielkiego klompa?

Do wejsćia na jego grzbiet nie mam najmniejszych problemów dobiero potem jak chce mu oczy wydłubać to on bierze i mnie zwala z swoim pleców

Czemu sie sztylet czasy nie podswietlił?Bo na ramie mu wejde bez problemu i sie sztylet zaswieci ale potem to niechce wogole sie swiecici konic i od początku trzeba wchodzic na tego giganta :evil: Czy ktoś moze mnie powiedziec jak mu wydłybać 1-wsze oko? Bo jak ja załapie to juz go pokanam !

Prosze o pomoc to wazne !

pinio150 z tego co wiem to:

E

LPM

E

LPM

itd.

Ale nie jestem pewien. :oops:

Do poczytania:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … ght=arenie

robisz to tak jak pierwszy skok tzn. za pomoca E.

a jak jestes na plecach jego to powinien Ci sie podswietlic sztylet - chyba ze masz slaba karte graficzna i tego nie widac (widac ale bardzo malo) ale sobie ustaw wieksza rozdzielczosc lub szczegolowosc obrazu.

jak ja gralem to bylo dokladnie widac kiedy sie sztylet podswietla - wtedy naciskasz E i idzie dalej na glowe :slight_smile:

ale ja mam GEFORCA 4 kartre i przy 1-wszym razie to sie sztylet podswietla a ja kna głowie jestem to naciskam E i chce bo raz mnie wyszło ze stylet sie zaswiecil i jego ręke przecioł sztyletem i potem chyba jedno oko mu wydłubałem ale juz mnie wiecej razy nie wychodzi? Pomocy Czy to trzeba E ciskac jak jest sie na jego plecach ? Hmm jak tak to znaczy tego jeszcze nie probowałem prosze o dalsze wskazówki

3 speed kille na jedno oko potem na drugie. Potem podcinasz mu nogi a później dwa speed kille na plecach i po sprawie. Też sie z tym męczyłem zanim odkryłem o co chodzi. Trzeba czekać aż się podświetli sztylet bo inaczej będzie falstart i cie zrzuci z grzbietu.

Złączono Posta : 02.11.2006 (Czw) 17:16

nie możesz wcisnąć wcześniej. to musi być ten idaelny moment.

a jak sie włącza speed killa? nie zmieniałem ustawienia klawiatury wszystko jest jak trzeba ?

speed kill to jest ten combos, w którym się “podświetla” sztylet…