Jak połączyć 2 pliki z napisami do filmu w jeden plik?

Mam dwa pliki txt z napisami do filmu, którego mam na dwóch płytkach. Po zgraniu na twardy połączyłem dwa pliki filmowe avi w jeden, abym nie miał zadnych przerw w oglądaniu filmu (to zajmuje tylko 2 min. w virtualdubie, a korzyść jest :smiley: ). Tylko nie poradziłem sobie jeszcze z napisami. Jak je połączyć w jeden plik txt do całego filmu???

Na przykład sub edit playerem. Menu plik=>dołącz plik napisów (film w jednej częsci)

Udało mi się :lol: . Ale zrobiłem to inaczej. Ściągnąłem sub edit playera. Sprawdziłem w virtualdubie ile klatek posiada 1 czesc filmu. Otworzylem nastepnie 1 czesc filmu i plik tekstowy z napisami do 2 czesci filmu w sub edit playerze. Następnie klikajac ‘napisy’ – ‘przesun czas napisów’ , przesunalem plik z napisami o tyle klatek, ile ma 1 czesc filmu. Zamknalem sub edit playera zapisujac zmiany. Następnie otworzylem zapisany uprzednio plik z napisami, skopiowalem zawartosc i wkleilem ją do pliku z napisami do 1 czesci filmu. I tak powstal plik z napisami do calego filmu :lol:

Własnie sie dowiedzialem, ze to wszystko mozna zrobic bezproblemowo za pomoca jednego programu allplayera :lol: