Jak polaczyc dwa pliki z napisami w jeden?

Mialem Film na dwoch CD. Scalilem w jeden plik ale co z napisami? Kazdy plik mial swoje napisy, teraz mam jeden duzy plik. Ale jak polaczyc napisy aby dzialaly prawidlowo? prosze o pomoc.

http://vcd.szu.pl/index.php?option=com_ … Itemid=163

Proszę bardzo 8)

Najpierw musisz poprawić czas wyświetlania napisów w drugim pliku. Żeby zaczynały się po tych z pierwszego pliku. np. jeżeli ostatni napis z pierwszego wyświetla się 01:02:00, a napis pierwszy w drugim pliku 00:03:00 to musisz poprawić o 01:02:00, zrobisz to w programie SubRip, do pobrania tu:

http://zuggy.wz.cz/redir.php?co=15

A później w notatniku kopiuj/wklej i już.

Robie i ni cholery nie moze mi wyjsc nie zgadza sie druga czesc napisow. Panowie pomocy! moglby ktos mi to zrobic, w koncu to nie jest duzo roboty prosze!Musze to zrobic na jutro bo znajomy chcial film a przyjezdza z daleka i nie chce go zawiesc. moj gg: 1607948 odezwijcie sie plz :slight_smile:

BoMbelaZ^ > poczytaj ten artykuł:

http://www.divx.howto.pl/index.php?modu … &pageid=73

Jest dokładnie opisane “krok po kroku” i nie sposób się pomylić i tego nie zrobić :mrgreen:

Praktycznie to samo co podał bartekn77 choć wydaje mi się, że bardziej jeszcze obrazowo :smiley:

Dość często robię to co Ty zamierzasz, choć trochę inaczej. Jeśli mam film z napisami na 2 CD’s, to najpierw wklejam napisy na stałe do filmu programem AVI ReComp. Potem łączę film w jedną całość. Przeważnie zajmuje ok. 1,4GB. Następnie konwertuję go programem Easy RealMedia Tools do wielkości ok. 700MB i mam film z pasującymi napisami na jednej płycie CD w formacie RMVB. Jakość praktycznie ta sama co 2 CD’s w AVI. Może minimalnie gorsza, ale nawet niezauważalna.