Jak połączyć forum ze stroną?

Witam, dzisiejszy problem jest żeby połączyć forum phpbb ze stroną, aby forum było wyświetlane na stronie, http://itunix.eu/index.php?subpage=forum

Próbowałem plik index.php od forum załadować do strony za pomocą php… require_once i include i nie działa.

Więc dałem stronę w iframe, działa, ale nie chce tak, bo nie można nawet linku strony z forum skopiować,

czy ktoś może mi pomóc połączyć forum ze stroną?

22:09: SERWER OFF

ramka to zuo ! >> learn ajax ^^

Ale, jak to zrobić?

Jeśli masz stronę zrobioną przy pomocy Joomli, to polecam migrację do np forum Kunena. Możesz też zmienić skórkę forum tak, by pasowała do szaty graficznej strony.

Stronę napisałem sam.

No to z czym problem ??? Napisz klasę obsługującą forum i wyświetl jej treść w miejscu gdzie chcesz żeby była wyświetlana.

Jak korzystasz z gotowego modułu poprzez include to pozmieniać musisz trochę ścieżki dostępu do niektórych plików w systemie forum, bo one odpowiadają strukturze forum jako samodzielnie istniejącej strony a nie będącej częścią jakiejś większej całości.

Nie wiem, jak to zrobić…

To znaczy czego dokładnie nie wiesz ?

Plik index.php forum ma na pewno podane ścieżki dostępu do swoich modułów. Wówczas lokalizacja pliku index.php jest główną lokalizacją i z jego perspektywy wczytywane są moduły. Natomiast jeżeli forum umieściłeś w jakimś katalogu i includujesz do pliku index.php strony głównej to skrypt forum próbuje znaleźć pliki w głównej strukturze katalogów a nie w strukturze katalogu forum.