Jak połączyć internet na dwóch komputerach

Dobrze więc to mój pierwszy post mam po prostu dwa pytania:

  1. Czytałem ostatnio żę po zalogowaniu na jakoś strone w plikach cookiess zachowywane jest hasło zakodowane w md5 jesli to fałsz to po prostu napiszcie jesli prawda to napiszcie jak zobaczyć te hasło oczywiście zaszyfrowane.

2.Posiadam internet radiowy który jest dzielony na dwa kompy przez router firmy sparklan chyba tak i jest taki problem w czasie speed testu pokazuje że rzeczywiście mam 512 i ściąganie 120-130 i chodzi o to że jeśli ściągam to maks idzie 65-70 troche głupio najfajniej jest jednak jak włacze ściąganie włącze na obydwu kompach wtedy na obu idzie po 60 i nie spada dlaczego tak sie dzieje chce miec tak że jak wylaczam drugi komp to cała przepustowośc jest dla właczonego kompa.

Nie wiedziałem w którym dziale to umieścić bo problemy są z inej bajki w ogóle a nie bede zaśmiecał forum

@edit

weś ty zmień bo ja nie wiem jak go nazwać

@edit2

teraz lepiej??

Skill.cfg , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Co do pierwszego to trudno będzie odczytać md5, bo to jest algorytm jednostronny. Czyli dwa rożne hashe mogą zawierać to samo słowo i na odwrót. Słyszałem o tablicach tęczowych, które zawierają przypisanemu słowu - hash, ale jak pisałem wcześniej szansa trafienia jak w totka. Ewentualnie możesz kombinować z bruteforce - kilkanaście lat przy dzisiejszych prockach - jeśli hasło wredne.

Co do drugiego, możesz napisać kładąc większy nacisk na interpunkcje, gramatykę i stylistykę, bo nie rozumiem wypowiedzi.

1.czyli co md5 jest w cookies czy go nie ma bo nic o tym nie napisałeś a o to mi chodziło.

do drugiego

2.chodzi o to że mam neta rozdzielonego na dwa kompy przez router i jest taki problem teoretycznie gdy drugi komp jest wyłączony powinno mi sie sciągać 120 kb/s jednak praktycznie tak nie jest idzie nadal 60-70. Sprawdziłem też to że jesli ściągam na obydwu kompach naraz to na obydwu idzie po 60 więc 120 i prosze o odpowiedż jak mam połączyć neta zeby szło 120 a i mam internet radiowy

  1. Tak, w cookies mam md5 z mojego hasła, chociażby do tego forum. W FF bierzesz narzędzia->opcje->prywatność->wyświetl ciasteczka, a dalej przeszukujesz odpowiednie cookies.

  2. Ciągle kminie, jak wynajdę sposób to powiem.

[EDIT]

Jaką prędkość internetu masz zamówioną?

512 kb/s i podczas gry np w cs kiedy drugi komp jest włączony ping skoczy maks o 50

Bo widzisz internet zamawia się z reguły w (kb)itach, a ściąga w (kB)ajtach. Zwróć uwagę na wielkość B. 1Bajt = 8bitów, tak więc z proporcji (512kb * 1kB)/8kb = 64kB. Możesz ściągać tylko 64 Bajty na sekundę. Mam taką teorie, choć nie wiem czy to możliwe. Każdy komputer ma 60kB, ale docierają do niego te informacje co dwie sekundy, naprzemiennie. I w efekcie każdy ściąga 60kB/2s. Może jeszcze dziś sprawdzę, tylko trudno będzie znaleźć mi serwis, skąd pociągnę maks moim łączem z obu kompów (10Mb = 1280kB/s).

więc niestety sie mylisz sprawdzłem to tez i wyszło mi tak włączyłem ściąganie na obydwu kompach i 100mb ściągało sie w 27-30 min. jednak jest jeszcze cos kiedy załozył mi neta na drugim kompie pierwszy dzień to jak drugi nie chodził to szło 120 (sprawdzone) jednak już po tygodniu szło 60.Może admin tak ustawił

odświeżam temat i czekam na odpowiedzi