Jak połączyć kilka obrazów iso?

Czy ktos wie co zrobić żeby zgrać kilka obrazów płyt np. ISO lub BIN-CUE w jedną instalkę i nagrać je na jednym krążku DVD. ( Problem polega na tym że mam gierkę która normalnie mieście się na 2 CD i do tego uaktulnienie kolejne 2 CD mam 4 obrazy CUE-BIN a jak mam je połączyć żeby nagrać na 1 DVD

Czy to wszystko aby legalne jest???

Zasada domniemania niewinności - załóżmy że jac@com chce zrobić kopie bezpieczeństwa swoich oryginalnych gier…

jac@com Niestety nic ci z tego nie wyjdzie. Nie połączysz tych obrazów. No chyba że nagrasz na dvd obrazy czterech płyt. :smiley:

Fakt, polaczenie bezposrednio obrazow ISO nie jest proste (bo zakladam ze w ogole mozliwe, chyba;) ).

Jednak jezeli tak czy inaczej chcesz je potem nagrac na plyte (DVD) to zauwazylem ze nagrywajac pod CDburnerXPpro obraz ISO, plyta nie jest zamykana, i mozna do niej dograc kolejne dane. Moze tak samo mozna dograc kolejny obraz :? Nie wiem czy to jest mozliwe gdyz nigdy tego nie probowalem, ale jezeli masz jakas wolna RW to duzo czasu Ci to nie zajmie zeby sprawdzic.

Witam

Jak mam obraz iso który zajmuje mi 4 gb to jest jakaś możliwość żeby go rozdzielić na parę części, a następnie znowu złączyć :?:

Rozłączyć się da.lecz w troche pokrętny sposób. Musiałbyś wyciągnąć dane pliki z obrazu,a następnie wypalać je na poszczególne płytki tworząc z nich obrazy.

Co do złączania to odpowiedź masz w powyższych postach.

jest jeszcze mozliwość podzielenia obrazu (pliku) w Total Commandrze… ale będzie on działał dopiero po scaleniu…