Jak połączyć kilka obrazów iso?


(jac@com) #1

Czy ktos wie co zrobić żeby zgrać kilka obrazów płyt np. ISO lub BIN-CUE w jedną instalkę i nagrać je na jednym krążku DVD. ( Problem polega na tym że mam gierkę która normalnie mieście się na 2 CD i do tego uaktulnienie kolejne 2 CD mam 4 obrazy CUE-BIN a jak mam je połączyć żeby nagrać na 1 DVD


(Rafi) #2

Czy to wszystko aby legalne jest???


(system) #3

Zasada domniemania niewinności - załóżmy że jac@com chce zrobić kopie bezpieczeństwa swoich oryginalnych gier...


(lazikar) #4

jac@com Niestety nic ci z tego nie wyjdzie. Nie połączysz tych obrazów. No chyba że nagrasz na dvd obrazy czterech płyt. :smiley:


(Asmodeuss) #5

Fakt, polaczenie bezposrednio obrazow ISO nie jest proste (bo zakladam ze w ogole mozliwe, chyba;) ).

Jednak jezeli tak czy inaczej chcesz je potem nagrac na plyte (DVD) to zauwazylem ze nagrywajac pod CDburnerXPpro obraz ISO, plyta nie jest zamykana, i mozna do niej dograc kolejne dane. Moze tak samo mozna dograc kolejny obraz :? Nie wiem czy to jest mozliwe gdyz nigdy tego nie probowalem, ale jezeli masz jakas wolna RW to duzo czasu Ci to nie zajmie zeby sprawdzic.


(Czr R1) #6

Witam

Jak mam obraz iso który zajmuje mi 4 gb to jest jakaś możliwość żeby go rozdzielić na parę części, a następnie znowu złączyć :?:


(Damian) #7

Rozłączyć się da.lecz w troche pokrętny sposób. Musiałbyś wyciągnąć dane pliki z obrazu,a następnie wypalać je na poszczególne płytki tworząc z nich obrazy.

Co do złączania to odpowiedź masz w powyższych postach.


(system) #8

jest jeszcze mozliwość podzielenia obrazu (pliku) w Total Commandrze... ale będzie on działał dopiero po scaleniu...