Jak połączyć komputer z komórką (samsung SGH E250)

Jak mam podłączyć komorke (samsung sgh e250) do komputera. Ten telefon nie ma tradycyjnego wejscia typu mini USB w komorce i zeby podlaczyc do USB komputera. Nie ma tez w zestawie zadnego kabla tylko sluchawki i ladowarka. Jest w tej komorce bluetooth. W sklepie powiedzial mi pan zeby kupic bluetooth ktory podlacze do komputera do USB i w komorce wlacze ta funkcje i ona wyszuka urzadzenia i przesle do komorki utwory muzyczne. Ale jak juz to wszystko zrobie to co mam zrobic na komputerze zeby komputer zaczął na ten bluetooth wysyłać pliki?

Najlepiej prosze mi opisać wszystko po koleji jak wyglada skopiowanie muzyki na komorke (samsung sgh e250)

Dziekuje!

Do tego są takie kable:

http://www.allegro.pl/item416713327_kab … _p900.html

A czy taki kabel moge kupic w sklepie? Nie lubie czekac na dostwacow paczek.

Możesz.

============================

K.

U mnie z nokią to wygląda tak włączam bluetootha na kompie i w komórce , komputer Ci ją wykryje i prawo klikiem myszy na plik z muzyką wyślij przez bluetooth i to wszystko. :slight_smile:

Taki kabel można kupić w sklepie GSM lub jakimś komisie. Ja posiadam ten sam telefon, a kabel kupiłem w sklepie komputerowym za dyszkę.

Ja tak samo tylko do fona X680.Wpierw były problemy bo tel nie komp nie widzial fona ale teraz działa

Jak juz bede miał kabel to po podłączeniu komorki z komputerem co bede musiał zrobić?

Zainstalować oprogramowanie

co :?: a skąd ja wezme jakies oprogramowanie :?: #-o

SETi , nie jest potrzebne żadne oprogramowanie, system powinien wykryć telefon jako dysk wymienny (w oknie mój komputer).

Samsung PC Studio dla twojego fona wersja 3 bo dla mojego jest2

mojego nie wykrył

ciekawe tylko czy kupie to w sklepie??

SETi , możesz pobrać ten program stąd :arrow:

http://www.instalki.pl/programy/downloa … Studio.php

Poza tym jeśli masz kartę pamięci to możesz ustawić tryb pamięci masowej i wtedy możesz podłączać telefon bez instalacji sterowników.

wielkie dzieki! to teraz kupie kabel i bede podlaczal

A X680 pojdzie jako dysk wymienny???

no wiesz mnie sie nie pytaj bo nie powiem bo nie wiem :slight_smile:

pewnie ktos odpisze :smiley:

ja swoj bede podpinał ale ten program pierw wgram

w sumie nie w co sie bawic czy kabel i program czy kupic bleutooth do peceta? moze ktos doradzi czym jesc prosciej :?:

SETi , przecież mówiłam, ze nie musisz wgrywać tego oprogramowania, tylko zmieniasz tryb w telefonie na pamięć masową (pamiętaj, ze nie możesz korzystać wtedy z funkcji telefonu), podpinasz kabel do komputera i komórki, jeśli pojawi Ci się dysk wymienny to gitara gra :slight_smile: możesz robić operacje na plikach.

matekadamczak , jeśli ma w ustawieniach tryb pamięci masowej to czemu nie??

Powinno się to ustawić tak:

Menu->Ustawienia->Ustawienia USB->Pamięć masowa

(może być trochę inaczej, ja podałam jak to się robi w J700, ale myślę, ze jest podobnie.

Tylko ja mam wersje oprogramowania PIMS & File manager II w dodoatku po angielsku