Jak połaczyć krzywe w jeden obiekt aby go wypełnic w Corelu

Witam kolegów

mam z tym problem (corel 8)

otóż otworzyłem sobie obiekt o dziwnym kształcie z 10 różnych odcinków ,półokręgów i krzywych w tym beziera i teraz nie potrafię tego połączyć aby wypełnić cały obiekt jednym kolorem, ciągle jest to widzialne jako linie, nawet jak połączę Ctrl+L w całość to dalej jest to linia i wnętrze obiektu pozostaje puste

pomóżcie

Bogusław

mototest jeżeli połączysz obiekty, to nie wypełnią się one kolorem (wypełnieniem) jeżeli poligon nie będzie zamknięty - można użyć opcji automatycznego domykania krzywej. Zresztą trudno powiedzieć, skoro nie widać tego co stworzyłeś :stuck_out_tongue:

nie mam jak wysłać na forum tego pliku

a jak zrobić domykanie krzywej (poligonu) ?

B.

Złączono Posta : 19.03.2007 (Pon) 11:43

OK już sobie poradziłem z tym, po prostu przekształciłem prostokąt w taką figurę jak chciałem

dzięki

B.

Musisz chyba zmienić to wszystko w mapę bitową i potem edytować ją i tam już będziesz mógł wypełniać kolorami zamknięte pola…nie wiem czy akurat o to ci chodzi no ale może jednak cię jakoś naprowadzę.

zrobiłem obrazek z krzywych potem zmieniłem na mapę bitową i wtedy mogłem edytować obiekt jako jedną całość wypełniając poszczególne elementy danym kolorem…

KLIK

EDIT

Nie wstawiaj tak dużych obrazków bezpośrednio na forum.

Obrazek zastąpiono linkiem.

Sdar