Jak połączyć orginalne Bordelands-Offline z DLC

(Galy1) #1

Posiadam originale Borderlands-Offline i chciałbym zagrać w DLC ( Borderlands: The Zombie Island of Dr. Ned,Borderlands: Mad Moxxi's Underdome Riot,Borderlands: The Secret Armory of General Knoxx,Borderlands: Claptrap's New Robot Revolution.) ktoś wie jak to zrobić.Zaznaczam że nie proszę o pisanie bzdurnych komentarzy (kup sobie DLC i tym podobnych) Jak Ktoś wie jak połączyć DLC z moim Borderlands-DVD to będę bardzo wdzięczny.

(nic ciekawego) #2

Szanowny waćpan zechcę zapodać typ maszyny na którą oto ta zacna gra została wydana.

(lordjahu) #3

Jeśli myślisz o metodzie nielegalnej to nawet się tutaj nie pytaj, bo nikt tutaj nie pomoże piratom. Natomiast jak myślisz o legalnej - kup sobie DLC'ki :slight_smile:

(Galy1) #4

Człowieku lordjahu mam Oryginalne Borderlands na DVD (PC) jak jesteś taki mądry powiedz mi jak połączyć dlc ściągnięte np. z Steam z moim Borderlands ,który mam na DVD.

(lordjahu) #5

Nie obrażam Ciebie, rozumiem że masz BL w starszej wersji - nie na Steam. Skoro zaopatrzyłeś się w DLC do BL1 na Steam, nie masz innej możliwości by one działały, jak kupno BL1 na Steam. Nie ma możliwości podłączenia DLC Steam do gry spoza Steam.

Może jakimiś dziwnymi metodami jest to możliwe, ale naruszałoby kod produktu w większym stopniu i na pewno powodowałoby błędy oryginalnej wersji.

(Galy1) #6

Nie zaopatrzyłem się,lecz nie długo skończę Borderlands,więc sobie pomyślałem o kupnie dodatków.Kupiłbym nawet DLC na Steam jakbym miał pewność że ona zadziałają z moją grą.Kupowanie Borderlands w wersji cyfrowej (jak już mam DVD z grą) żeby pograć w dodatki,jest dla mnie trochę,bez sensu.

(lordjahu) #7

No niestety, ale innej możliwości nie masz, by DLC ze Steam zadziałały. Zawsze możesz swoją wersję BL1 sprzedać, a zaopatrzyć się w tą cyfrową.

(Galy1) #8

Niestety tej gry,nie sprzedam ma za duża dla mnie wartość sentymentalną,a po drugie jak przed chwilą patrzyłem na Allegro to nikt nie ma takiej wersji jak moja.Więc tym bardziej tej gry nie sprzedam.

(lordjahu) #9

A nie masz w BL1 na przykład problemów z łączeniem się w CO-OP'a z innymi graczami ?? Bo np przy wersji Steam, już takiego problemu nie było.

A tak za 29,90 masz na Steam - Borderlands Game of The Year Steam - wersja ze wszystkimi dodatkami :slight_smile:

(Galy1) #10

Ja jestem samotnym wilkiem,ja nie potrzebuje do szczęścia CO-OP'a mi wystarcza do zabawy sama gra.